• Sağlık ve Güvenlik Liderliği Eğitimi

  Peltor İletişim Kulaklığı ile Güvenlik bareti takan inşaat işçisi

  Sağlık ve güvenlikle ilgili olarak İnsan Faktörleri veya Davranışsal Faktörlerin anlaşılmasına ilişkin 3M web semineri

  3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulan bu web semineri, bir kuruluşun güvenlik kültürünü oluşturan unsurları ve etkili liderliğin sağlık ve güvenlik iyileştirmelerini nasıl sağlayabileceğini inceleyecektir.

  HEMEN KAYDOLUN: 11/17/2021 10:00 17.11.2021 - 10:00 (GMT).
  ÜCRETSİZ KATILIN - ŞİMDİ İZLEYİN

  Peltor İletişim Kulaklığı ile Güvenlik bareti takan inşaat işçisi

  • Sağlık ve güvenlikle ilgili insani faktörler veya davranışsal faktörler hakkında bilgi edinin

   Bir KKD programının uygulanması yoluyla yeterli korumanın sürdürülmesinin sağlanması, birçok farklı faktöre ve hem yönetimin hem de çalışanların bağlılığına dayalıdır.

   Güvenlik kültürü (bir kuruluştaki tüm düzeylerde sağlık ve güvenliğe yönelik tutum, davranış ve liderlik), bir KKD programının başarısı üzerinde büyük bir olumlu veya olumsuz etkiye sahip olabilir.

   Bu web semineri, davranışsal güvenlik ve sağlık ile güvenlik liderliğine ve bunun iş yerinde kişisel koruyucu donanım (KKD) kullanımının etkisine genel bir bakış sağlar. İş yerinde kişisel koruyucu donanım (KKD) kullanımına ilişkin sağlık ve güvenlik deneyimine sahip KKD uzmanları tarafından sunulur.

   İnsan faktörleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bir insan faktörü uzmanına/ergonomistine danışın. Yerel ülke veya bölge düzenlemeleri ve kılavuzları değişiklik gösterebilir ve yerel ülke veya bölge düzenlemeleri ile uyumlu olarak sağlık ve güvenliğin iş yerinde doğru yönetilmesi işverenin sorumluluğudur.

   İş yerinde istenmeyen davranışların sonuçları çok geniş kapsamlı olabilir.​
   İnsani faktörler, iş yerindeki kaza nedenlerinin önemli bir bileşenidir.

   2003 yılında ILO, Gayri Safi Yurtiçi Hasıla'nın (GSYİH - milli servetin en çok kullanılan ölçüm araçlarından biri) yüzde 4'ünün kazalar ve işle ilgili hastalıklar nedeniyle kaybedildiğini tahmin etmiştir. 2001 yılında, dünya GSYİH'sının %4'ü 1 trilyon ABD dolarının üzerine çıktı.​

   Liderliğin bir organizasyonun güvenliğinin önemli bir bileşeni olduğu yaygın olarak kabul edilmektedir ve bu, neredeyse tüm mekan olayı araştırma ve soruşturmalarının bulgularıyla desteklenmektedir.​

   Sayılardaki güvenlik: ILO (PDF 0,7 MB)

   Bu 45 dakikalık videoya erişin. Ücretsiz kaydolun.

  3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulmuştur.

  • Nevsal Nizamogulları

   3M’de Kıdemli Uygulama Mühendisi Nevsal Nizamogullari tarafından sunulacaktır.

   • Lisansını ve yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamlayan Nevsal Nizamogullari, 2006 – 2014 yılları arasında kimya ve ilaç sanayiinde ve kimyasal tesis mühendislik ve devreye alma projelerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde uzmanlık ve koordinatörlük yapmıştır. 2014 yılından bu yana 3M Kişisel Koruyucu Donanımlar Bölümünde Kıdemli Uygulama Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından sertifikalı A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. Ayrıca NEBOSH genel sertifikası sahibidir. IOHA ve IHIDER işbirliği ile sürdürülen “Endüstriyel Hijyen Uzmanlığı” Eğitimlerinde, eğitmen olarak görev almaktadır. ÇAlışma Bakanlığı KKD Teknşk Komite ve TSE MTC060: Kisisel güvenlik-Koruyucu giysiler ve ekipmanlar [ISO/TC 94/TC 79,CEN/TC 85, CEN/TC 158, CEN Ayna Komitesinde görev almaktadır. 3M SEE’de Solunum Koruma konusunda da uzmanlık yapmaktadır.

  Web seminerine kaydolmak için formu doldurun
  • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Gönder

  Teşekkür ederiz.

  Formu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Web seminerinin kaydını izlemek için buradan talep oluşturabilirsiniz.

  Özür dileriz.

  Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin


  İlgili Web Seminerleri

  • Bakım Gerektirmeyen Solunum Maskesi, Gözlük ve Kulaklık takan çalışan
   Gerçekten işe yarayan bir solunum koruması programı nasıl uygulanır?

   Solunum tehlikeleri, çalışanların sağlığı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu web semineri, uygun Solunum Koruması Donanımının (SKD) seçilmesini ve kullanılmasını, kontroller hiyerarşisini ve SKD programı uygularken ele alınması gereken kilit kullanıcı sorunlarını ve engellerini kapsayacaktır.

   Ne Zaman: 05/05/1999 18:00 5 Mayıs 2021 - 18:00 İsteğe Bağlı Web Semineri

   İsteğe bağlı izlemek için kaydolun


  3M Kişisel Koruyucu Donanım giyen güvenlik yöneticisi

  Yaklaşan canlı web seminerlerini kaçırmayın!

  Sağlık ve Güvenlik yetkilileri ile işverenler, doğru güvenlik ekipmanını ve eğitimini sağlamakla yükümlüdür. Bu alanda devamlılığı korumak zor olabilir, bu da iş sağlığı ve güvenliği süreçlerinde aksamalara neden olabilir. Buraya abone olarak, 3M'in sektör lideri uzmanlarının iş güvenliği konularındaki önemli konuşmalarını asla kaçırmayacaksınız.

  Abone olun