• İş yerinizde bir solunum koruması programı nasıl uygulanır?

  Koruyucu gözlük ve bakım gerektirmeyen solunum maskesi takan çalışan

  Gerçekten işe yarayan bir solunum koruması programının nasıl uygulanacağına ilişkin 3M web semineri.

  3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulan bu web semineri, uygun Solunum Koruması Donanımının (SKD) seçilmesini ve kullanılmasını, kontroller hiyerarşisini ve etkili bir SKD programının uygulanması için ele alınması gereken önemli kullanıcı sorunlarını ve engellerini konu alacaktır.

  HEMEN KAYDOLUN: 02/30/1999 00:01 GGxx Ay YYYY - SS.DD
  ÜCRETSİZ KATILIN - ŞİMDİ İZLEYİN

  Koruyucu gözlük ve bakım gerektirmeyen solunum maskesi takan çalışan

  • Bir solunum koruması programının nasıl uygulanacağını öğrenin

   Solunum tehlikeleri, çalışanların sağlığı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Etkili bir SKD programı, işverenlerin, korumanın farklı unsurlarını yönetmelerine ve olası maruziyet olaylarından kaçınmalarına yardımcı olabilir. 

   Çalışanların, solunum koruması ihtiyacını anlamaları ve işleri için yeterli ve uygun korumayı nasıl seçeceklerini bilmeleri hayati önem taşır. Diğer yandan yöneticilerin de çalışanlarını eğitim, kayıt tutma, bakım ve muhafaza yoluyla nasıl denetleyeceklerini bilmeleri gerekir. 

   3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulan bu web semineri, uygun Solunum Koruması Donanımının (SKD) seçilmesini ve kullanılmasını, kontroller hiyerarşisini ve etkili bir SKD programının uygulanması için ele alınması gereken önemli kullanıcı sorunlarını ve engellerini konu alacaktır. 

   Bu web semineri uygun Solunum Koruyucu Donanım (SKD) seçimini ve kullanımını konu alacaktır.

   • Tehlikelerin nasıl tanımlanacağına ve risklerin nasıl değerlendirileceğine rehberlik edin.
   • Bir SKD programı uygulanırken ele alınması gereken temel konular ve engeller.
   • Solunuma uygunluk testi ve uygulaması.

   Bu 45 dakikalık videoya erişin. Ücretsiz kaydolun.

  3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulmuştur.

  • Nevsal Nizamogullari

   3M’de Kıdemli Uygulama Mühendisi Nevsal Nizamogullari tarafından sunulacaktır.

   • Lisansını ve yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamlayan Nevsal Nizamogullari, 2006 – 2014 yılları arasında kimya ve ilaç sanayiinde ve kimyasal tesis mühendislik ve devreye alma projelerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde uzmanlık ve koordinatörlük yapmıştır. 2014 yılından bu yana 3M Kişisel Koruyucu Donanımlar Bölümünde Kıdemli Uygulama Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından sertifikalı A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. Ayrıca NEBOSH genel sertifikası sahibidir. IOHA ve IHIDER işbirliği ile sürdürülen “Endüstriyel Hijyen Uzmanlığı” Eğitimlerinde, eğitmen olarak görev almaktadır. ÇAlışma Bakanlığı KKD Teknşk Komite ve TSE MTC060: Kisisel güvenlik-Koruyucu giysiler ve ekipmanlar [ISO/TC 94/TC 79,CEN/TC 85, CEN/TC 158, CEN Ayna Komitesinde görev almaktadır. 3M SEE’de Solunum Koruma konusunda da uzmanlık yapmaktadır.

  Kaydı talep üzerine izlemek için formu doldurun
  • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Gönder

  Özür dileriz.

  Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin


  İlgili web semineri

  • Göz koruması, bakım gerektirmeyen solunum maskesi ve kulaklık takan çalışan
   Solunum uyum testi – solunum koruması programınızı amaca uygun hale getirin

   Güvenilir bir uyum testi programı, düzenli olarak solunum koruması kullanan tüm çalışanlar için önemlidir. Bu web semineri uyum testinin ne olduğunu, nasıl yapılması gerektiğini ve etkili bir SKD programının uygulanmasına nasıl yardımcı olacağını açıklayacaktır.

   Ne Zaman: 05/05/1999 18:00 5 Mayıs 2021 - 18:00 İsteğe Bağlı Web Semineri

   İsteğe bağlı izlemek için kaydolun


  3M Kişisel Koruyucu Donanım giyen güvenlik yöneticisi

  Yaklaşan canlı web seminerlerini kaçırmayın!

  Sağlık ve Güvenlik yetkilileri ile işverenler, doğru güvenlik ekipmanını ve eğitimini sağlamakla yükümlüdür. Bu alanda devamlılığı korumak zor olabilir, bu da iş sağlığı ve güvenliği süreçlerinde aksamalara neden olabilir. Buraya abone olarak, 3M'in sektör lideri uzmanlarının iş güvenliği konularındaki önemli konuşmalarını asla kaçırmayacaksınız.

  Abone olun