Daha fazla bilgi ister misiniz?

Hassas Şekillendirilmiş Mineral teknolojimiz sayesinde aluminyum oksit ve geleneksel seramik taşlara kıyasla daha hızlı çalışan ve daha uzun süre dayanan yeni 3M™ aşındırıcı serimizi tanıtıyoruz.

 • Kesme taşları. Yeni 3M™ Silver Kesme Taşları endüstriyel kullanım için tasarlanmış
  yeni yülsek performans taşıdır.3M Hassas Şekillendirilmiş Mineral teknolojisine sahip
  olan bu yenilikçi taşlar her tür metal, paslanmaz çelik ve alaşımlı çeliğin kesimini hızlı
  ve pürüzsüz biçimde sağlamak için soğuk kesim yapar. Hassas şekillendirilmiş mineral uzun taş ömrü ve tek bir taşta hızlı kesim yapılması arasında en uygun dengeyi sağlar. 3M™ Silver kesme Taşları ayrıca hem Zirkonyum hem de Alüminyum Oksit rakiplerden daha uzun ömürlüdür.

  Numune isteyin

 • 3M™ Silver Taşlama Taşları, 3M Hassas Şekillendirilmiş Mineralin efsanevi hızı ve
  uzun ömrü sayesinde yeni bir sınıf olarak nitelendirilmektedir. Alminyum oksit ile zirkonyum taşlara kıyasla daha hızlı kesme ve daha uzun ömre sahip olmaları sayesinde kaynak temizliği, pah kırma, kenar pah kırma ve çok daha fazla üretim süreci için ideal seçimdir. 

  Numune isteyin


Pah kırma

 • Pah kırma

  3M Silver Aşındırıcı Taşlarıyla Pah Kırma uygulaması. Pah kırma işlemi doğru yapılmış bir parça elde etmek için iyi çalışan, güvenilir bir taşlama taşına ihtiyacınız vardır. 3M'in Hassas Şekillendirilmiş Mineralini kullanan 3M Silver Taşlama Taşları size ihtiyacınız olan avantajı sağlayacak şekilde geleneksel aşındırıcılardan daha yüksek performans gösterir. Bu yeni taş sayesinde köşeleri mükemmel bir şekilde kırarak kaynak yapılmaya hazır hale getirilmiş kenarler elde edersiniz.

  Broşür isteyin


Kesme

 • 3M Silver Kesme Taşları, borular, tüpler, yassı levhalar ve diğer metal kesme işlerinizi bir çırpıda bitirir. Bu hızın yanında, birinci sınıf bir 3M™ Aşındırıcıdan bekleyeceğiniz uzun ömre de sahip olur, fiyat ve performans konusundaki ideal dengeyi elde edersiniz. 3M Silver kesme taşları paslanmaz çelik dahil olmak üzere her tür alaşımlık çelikte kullanılabilir.

  Broşür isteyin


Kaynak Taşlama

 • Kaynak Taşlama

  Kaynakçılar bir taşlama taşından dayanıklılık ve hız bekler. Birinci sınıf performansı uygun maliyetle de birleştirdiğinizde kazancınızdan tavizde bulunmadan karbon çeliği ve paslanmaz çeliği yüksek performansla taşlarsınız.

  Broşür isteyin


Numune İstek Formu

 • Silver Kampanya koşulları için tıklayınız.


  Opsiyonel olarak belirtilmemiş tüm alanların doldurulması zorunludur.

 •  
 •  
 • Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni için tıklayınız.

 • İşbu formda belirttiğim kişisel bilgi statüsündeki bilgilerimin, 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile bağlı ve grup şirketleri tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında ve bu işbu Kanun gerekliliklerine ve yükümlülüklerine uygun olarak işlenmesine, yurtdışına da dahil olmak üzere aktarılmasına açık rıza gösteriyorum.

  3M güvenliğinizi önemsiyor. Bize sağladığınız iletişim bilgileri talebinizi cevaplamak için ve sadece Internet Gizlilik Politikası 'nda anlatıldığı şekilde kullanılacaktır. Lütfen bu bilgilerin ölçümler ve saklama için 3M sunucularına gönderileceğini unutmayın.

 • NUMUNE İÇİN GÖNDER

3M'e ulaştığınız için teşekkürler

Formunuz başarıyla gönderildi!

Our Apologies...

An error has occurred while submitting. Please try again later...