Metal İşlemede 3M Ürün Uygulamaları

3M'in metal işleme üretiminize nasıl katkı sağlayabileceğini görmek için Uygulamalarımızı görüntüleyin.

 • Birleştirme
  Birleştirme

  Dayanıklı birleştirme gücü! Görünümü iyileştirmek performansı artırmaya, kullanılabilirlik ve daha hızlı toplama sürelerine kadar, 3M'in birleştirme çözümleri size daha yüksek kaliteli ve pazarda daha yüksek rekabet gücüne sahip ürünler ortaya koymanızda destek olabilir.

 • Yapıştırma
  Yapıştırma

  Görünümü iyileştirmek performansı artırmaya, kullanılabilirlik ve daha hızlı toplama sürelerine kadar, 3M'in yapıştırma çözümleri size daha yüksek kaliteli ve pazarda daha yüksek rekabet gücüne sahip ürünler ortaya koymanızda destek olabilir. 

 • Sönümlendirme
  Sönümlendirme

  Kalitenin sesi, sessizliktir. Titreşimlerin sönümlendirilmesi ve gürültü kontrolü ürün performansınız açısından önemli ise, 3M Akustik Çözümleri keşfetmenizde yarar var.

 • Çapak Temizleme/Kenar Yuvarlatma
  Çapak Temizleme/Kenar Yuvarlatma

  Delme, kesme ve makine ile işlemeden sonra metal parçalarda kalan çapakların ve keskin kenarları giderin. 3M sizlere, geride hiçbir kusur kalmaması için çok geniş bir çapak temizleme aşındırıcıları yelpazesi sunuyor.

 • Sabitleme
  Sabitleme

  Tasarımınızı yeniden düşünün ve vidaları gevşetin. 3M'in sabitleme çözümleri güçlü oldukları kadar kolay sökülür, böylece tasarımınızdaki vidaları, cıvataları ve perçinleri istediğinizde yeniden takabilirsiniz.

 • Finisaj
  Finisaj

  Parçanın geometrisini bozmadan metal yüzeylerin pürüzsüzleştirilmesi. Güç ve hassaslık arasında bir denge kuran 3M size, harmanlama, hazırlama ve kusursuzlaştırma çalışmalarınızda destek olacak çok çeşitli aşındırıcı ürünler ve gelişmiş seramikler sunuyor.

 • Taşlama
  Taşlama

  Metal ve kaynak parçalarını hızla işleyin. Parçalarınızı proje koşullarına uygun olarak şekillendirin. 3M sizlere, üfleme nozulları, taşlama tekerleri ve diskleri de dahil olmak üzere, metal işleme ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayacak ve parçalarınızı istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olacak çeşitli çözümler sunuyor.

 • Elle Zımparalama
  Elle Zımparalama

  Parça zımparalama ve yüzey hazırlamadan, günlük bakım işlemlerine kadar, bazen elektrikli aletlerin ulaşamadığı yerlere ellerimizle ulaşmayı tercih ederiz. Rahat ve kullanımı kolay 3M aşındırıcılar, tabaka zımparalar ve el zımparaları ile artık en zor köşelere bile ulaşabilirsiniz.

 • Elektrikli Zımparalar
  Elektrikli Zımparalar

  Artık temizlemeden rötuşlara kadar, elektrikli zımparaların gücüne ve hassasiyetine güveniyoruz. 3M'de, dik açılı taşlama makineleri ve düz zımparalar gibi çeşitli aşındırıcılar ve aletler ile, günlük metal işlerinizi kolaylaştırıyoruz.