3M™ 769F Flap Disk kaynak taşlama

Yüksek performansı deneyimleyin.

3M™ 769F Flap Disk'i test edin


YENİ 3M™ 769F Flap Disk

 • 3M flap disk ailesinin yeni üyesini en iyi fiyat performans seviyesiyle sunar. 3M™ 769F Flap Disk 3M'in Hassas Şekillendirilmiş Mineralleri sayesinde rakip ürünlere göre çok daha uzun ömürlüdür ve geleneksel alüminyum zirkonyum flap disklere göre daha hızlı kesim yapar. Rakipsiz fiyat performansa sahip 3M™ 769F Flap Disk'i denemek için numune isteyin.


Beklediğiniz flap disk.

Yüksek fiyat performansa sahip bir ürün arıyorsanız, 3M™ 769F beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. 3M™ 769F Flap Disk, Hassas Şekillendirilmiş Mineraller sayesinde performanstan taviz vermeden taşlama yapmanızı sağlayacaktır.

 • 769F ürün ailesi

  3M'in Hassas Şekillendirilmiş Mineralleri ve dayanıklı polyester mesnete sahip 3M™ 769F Flap Diskler pah kırma, kaynak taşlama gibi yüksek basınç gerektiren uygulamalarda yüksek performans ve uzun ömürle çalışmanızı sağlar. Ek olarak, yüzey hazırlığı gibi daha düşük basınç gerektiren uygulamalarda da mükemmel yüzeyler sunar.Çok Yönlü Kullanım

3M™ 769F Flap diskler üretimde çeşitli taşlama operasyonlarında kullanılabilme esnekliğine sahiptir ve kullanımı kolaydır.

 • Flap disk ile metal kenarı pahlama
  Kaynak Ağzı Açma

  Kaynak ağzı açma en zorlu taşlama uygulamalarından biridir. Yeni 3M™ 769F Flap Disk bu zorlu uygulamada mükemmel performans gösterir. Dayanıklı polyester mesnet yüksek basınç gerektiren pah kırma operasyonunda yırtılmaz, Hassas Şekillendirilmiş Mineraller ise dolma ve yanma yapmadan taşlama yapmanızı sağlar. Sonuç olarak kaynak yapılmaya hazır mükemmel bir yüzeye sahip olursunuz.

 • Flap disk ile metal çapak alma
  Çapak alma

  İş parçası, kesme işleminden çıktıktan sonra yüzeylerde istenmeyen çapaklar kalır. Çapak temizleme işlemini 3M™ 769F Flap Disk'le hızlı bir şekilde tamamlayın. 3M Hassas Şekillendirilmiş Minerallerini içeren 3M™ 769F Flap Diskler keskin çapakları kolaylıkla temizler, sonraki üretim sürecinde maliyetten tasarruf sağlar.

 • Flap diskle kaynak taşlama
  Kaynak Taşlama

  Kaynak temizleme sürecinde, flap diskin dayanıklı mesnet ve keskin aşındırıcı minerallere sahip olması gerekmektedir. 3M™ 769F Flap Diskler en optimum mesnet ve keskin aşındırıcı mineral kombinasyonunu sunar. 3M Hassas Şekillendirilmiş Seramik Mineralleri sürekli keskin köşeler bırakacak şekilde kırılarak hızlı taşlama yapar. Flap disk mesneti düzenli şekilde aşınarak sürekli keskin yüzeyli aşındırıcı minerallerin yüzeye çıkmasını sağlar.


Hıza mı ihtiyacınız var?

Daha da hızlı kesmek için hıza ihtiyacınız varsa, 3M™ Cubitron™ II Aşındırıcıları deneyin

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN