Doktorunu-Bul Programı

 

 

Hastalar için 3M Ortodontist Konumlandırıcı Programı'na kayıt olun. Ofisinizi tanıtın, görünürlüğünüzü arttırın ve online olarak ortodontist arayan daha fazla hastaya erişin. Potansiyel hastaların telefon, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla sizinle iletişime geçmesini kolaylaştırın.

 

 

Aşağıdaki formu kullanmadan önce, lütfen Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyunuz.

1. Sizin Onayınız. Uygulamanızla ilgili kişisel bilgilerinizi bize sağladığınızda kişisel bilgilerinizin bu 3M "Doktorunu-Bul" aracında açıklandığı gibi toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine izin verilmiş olursunuz. Kişisel Bilgilerinizin İşbu Hüküm ve Koşullarda açıklandığı gibi toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine izin vermezseniz, aşağıdaki formu kullanmayın.

2. Kişisel Bilgilerin Toplanması, Kullanılması ve Açıklanması Hakkında Sınırlamalar. 3M, bu bilgileri, 3M ürünleri ile ilgilenen potansiyel hastalar tarafından aranabilecek bir uygulayıcı listesini oluşturmak için toplamaktadır. Kişisel bilgilerinizi vererek, 3M, hastalarınız ve diğer kişiler için arama yapmak için kendi web sitelerindeki (leriniz) bilgilerinizi yayınlamaya razı olursunuz. Bu programın bir parçası olarak, 3M yalnızca bu Kullanım Koşullarında sağlanan ve 3M gizlilik politikasına uygun verileri kullanacaktır.

3. Kişisel Bilgiye Erişim veya Kaldırma. Bize sağladığınız kişisel bilgileri aşağıdaki formu kullanarak 3M ile iletişime geçerek inceleyebilir, düzeltebilir, güncelleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

3M, Bul-a-Doc Arama motoru programını veya bir doktorun haber vermeden programa katılımını durdurma hakkını saklı tutar. Bu, isteğe bağlı ve ücretsiz bir program olduğundan, 3M tüm garantileri reddeder ve bu programla bağlantılı olarak herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.


Mevcut doktorunu-bul listesini güncelleyin

Uygulamanız zaten Doktorunu-Bul Programı'na dahil mi? Eğer öyleyse lütfen bize mesaj gönderin ve hangi içeriğin güncelleneceğini bildirin.