3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Sistemi Başlangıç Kiti, TR-619E

 • 3M ID 7100053532

İşe koyulmak için ihtiyacınız olan tüm bileşen parçalarını içeren basit başlangıç kiti. Gerekli başlığı eklemeniz yeterlidir

Tozlara, sislere, dumanlara ve organik buharlara karşı kullanımı kolay, çok yönlü solunum koruması

Kit; Turbo Ünitesi TR-602E, A2P filtre, filtre kapağı, ön filtreler, kıvılcım önleyiciler, kolay temizlenen kemer, yüksek kapasiteli pil, tek istasyonlu pil şarj cihazı kiti, BT-30 uzunluğu ayarlanabilir solunum borusu ve hava akış göstergesi içerir.

Daha fazla görüntüle
Uyarı: 3M olarak COVID-19 ile mücadeleye devam ediyoruz. Aldığımız önlemler hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayın.

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • İşe koyulmak için ihtiyacınız olan tüm bileşen parçalarını içeren basit başlangıç kiti. Gerekli başlığı eklemeniz yeterlidir
 • Tozlara, sislere, dumanlara ve organik buharlara karşı kullanımı kolay, çok yönlü solunum koruması
 • Kit; Turbo Ünitesi TR-602E, A2P filtre, filtre kapağı, ön filtreler, kıvılcım önleyiciler, kolay temizlenen kemer, yüksek kapasiteli pil, tek istasyonlu pil şarj cihazı kiti, BT-30 uzunluğu ayarlanabilir solunum borusu ve hava akış göstergesi içerir
 • Uyumlu başlık gereklidir
 • Düşük pil ve hava akışı konusunda uyarmak için görsel, titreşimli ve sesli uyarı alarmları
 • Pil, akış hızı, başlık ve filtreye bağlı olarak 9,5-19 saat sistem çalışma süresi

3M™ Versaflo™ TR-619E Motorlu Hava Sistemi Turbo Ünitesi partiküllere, gazlara ve buharlara karşı solunum koruması için kullanıma hazır kitimizdir. Motorlu hava sistemi turbo ünitesi TR-602E, A2P filtre, filtre kapağı, ön filtreler, kıvılcım önleyiciler, kolay temizlenen kemer, yüksek kapasiteli pil, tek istasyonlu pil şarj cihazı kiti, BT-30 uzunluğu ayarlanabilir solunum borusu ve bir hava akış göstergesi dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyle birlikte sunulur. Eksiksiz solunum koruması için 3M™ Versaflo™ Başlığınızı eklemeniz yeterlidir.

Solunum korumasına yönelik bir motorlu hava sistemi için ihtiyaç duyduğunuz birçok bileşen parçasına sahip basit ve sezgisel bir başlangıç kiti arıyorsanız 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Sistemi Turbo Ünitesi Başlangıç Kiti, TR-619E'yi kullanın. Tozlara, sislere, dumanlara ve organik buharlara karşı solunum koruması sağlar. Başlangıç kitimiz, işlevsellik ve çok yönlülüğü bir araya getirerek partiküllere, gazlara ve buharlara veya kullanılan filtre türlerine bağlı olarak bunların bir kombinasyonuna karşı koruma sağlar. TR-602E Turbo, kullanıcı tarafından seçilebilir üç akış hızına sahiptir ve kullanıcı konforunu en üst düzeye çıkarmak için hafif ve dengeli bir tasarıma sahiptir. Kit bir A2P filtre ve filtre kapağı, 10 ön filtre, 2 kıvılcım önleyici, BT-30 uzunluğu ayarlanabilir solunum borusu ve kolay temizlenebilir bir bel kemeri içerir. Yüksek kapasiteli pil ve tek istasyonlu pil şarj kiti, uzun bir çalışma günü için plan yapabilmenizi sağlar ve bir hava akışı göstergesi, kullanıcıları düşük hava akışı ve pil durumu konusunda uyarmak için görsel, titreşimli ve sesli uyarı alarmlarına sahiptir. İş için ihtiyacınız olan uyumlu başlığı eklemeniz yeterlidir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Filtre Tipi A2P
Kendiliğinden Güvenlikli Hayır
Kutu Adedi 1
Markalar Versaflo™
Montaj Tipi Kemere Monte
Pil Türü Lityum-Ion
Tam Genişlik (Metrik) 0.346 m
Tam Uzunluk (metrik) 0.346 m
Tam Yükseklik (Metrik) 0.254 m
Önerilen Uygulama Boyama, Metal İşleme, Montaj ve Mekanik, Tesis Bakımı
Ürün Serisi TR-600
Ürün Tipi Motorlu solunum cihazı

Sıklıkla birlikte satın alınanlar