1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Filament Bantlar
 5. Scotch® Film Çemberleme Bandı 8898

Scotch® Film Çemberleme Bandı 8898

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Metal gibi bazı yüzeylerde temiz bir şekilde çıkarılır ve lekelere karşı dirençlidir

Tescilli 3M basınca duyarlı sentetik kauçuk yapıştırıcı, eşit şekilde yapışacak ve uzun süre sıkıca tutunacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir.

Yüksek mukavemetli film mesnet, kırılmaya, aşınmaya, neme ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır ve manuel veya yarı otomatik dağıtım için uygun sertliğe sahiptir

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Metal gibi bazı yüzeylerde temiz bir şekilde çıkarılır ve lekelere karşı dirençlidir
 • Tescilli 3M basınca duyarlı sentetik kauçuk yapıştırıcı, eşit şekilde yapışacak ve uzun süre sıkıca tutunacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir
 • Yüksek mukavemetli film mesnet, kırılmaya, aşınmaya, neme ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır ve manuel veya yarı otomatik dağıtım için uygun sertliğe sahiptir
 • Rafları, kapıları, panelleri, kabloları ve diğer parçaları sabit tutacak şekilde tasarlanmıştır

Scotch® Çemberleme Bandı 8898 ürünümüz, beyaz eşya, metal işleme ve genel endüstriyel dahil olmak üzere birçok endüstride kullanım için özel olarak formüle edilmiş yüksek performanslı bir banttır. Gerilmiş polipropilen film mesnet, yüksek ilk adezyon tutma gücü ve metal gibi bazı yüzeylerden temiz çıkarma sağlayan basınca duyarlı bir sentetik kauçuk yapıştırıcıya sahiptir.

Scotch® Çemberleme Bandı 8898 ile hemen hemen her yüzeyi birbirine yapıştırın. Özel bandımız, beyaz eşyaların yapıştırılması için özel olarak geliştirilmiştir. Gerilmiş polipropilen film mesnet ve basınca duyarlı sentetik yapıştırıcı, çok çeşitli metal, plastik, mukavva ve cam yüzeylerde yüksek ilk adezyon ve tutma gücü sağlar. Bant üzerindeki sentetik kauçuk yapıştırıcı yüzeyi lekelemez. Bant, kullanım sırasında çentiklense veya delinse bile kırılmaya veya yırtılmaya karşı dayanıklıdır.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.