3M™ İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3571

3M Stok Kodu B40068852
  • Yüksek sıcaklık dayanımı için tasarlanmış yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Kapatma Ömrü
5000
Detaylar
  • Yüksek sıcaklık dayanımı için tasarlanmış yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı

3M™ İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3571, akrilik bantlı ve şeffaf polietilen film astarlı, üstün performanslı PSA naylon halkamızdır. 3.8 mm angaje kalınlığa sahiptir.

3M™ İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3571 yüksek performanslı akrilik yapıştırıcı ile kaplanmıştır ve +90 °C'ye kadar yüksek sıcaklık performansı sunar. İlmekli cırt cırt bandımız, boya, çıplak veya boyanmış metal, cam, ahşap ve birçok plastiğe iyi bir şekilde yapışır. İç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Kancalı eşi SJ3572'dir.

Kaynaklar
Özellikler / Faydalar
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.