1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Yapıştırıcı, Mastik ve Dolgular
 4. Esnek Yapıştırıcılar
 5. Hot Melt Yapıştırıcılar
 6. 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3792LMQ, Şeffaf, 16 mm x 200 mm, 5 kg

3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3792LMQ, Şeffaf, 16 mm x 200 mm, 5 kg

 • 3M ID 7000000880
 • UPC 00021200824548

Temiz bir görünüm için net kurur

Açık yapışma süresi, uyum ayarlamaya ve konumlandırmaya izin verir

3792: Ahşap, kumaş, döşeme ve diğer hafif malzemeler için şeffaf, çok amaçlı

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Temiz bir görünüm için net kurur
 • Açık yapışma süresi, uyum ayarlamaya ve konumlandırmaya izin verir
 • 3792: Ahşap, kumaş, döşeme ve diğer hafif malzemeler için şeffaf, çok amaçlı
 • 3792LM: Kaplamalı kağıt ve POP vitrinler gibi ısıya duyarlı yüzeyler için low melt versiyon
 • POP vitrin, koli kapatma, mobilya, döşeme ve ahşap işleri için mükemmel "İdeal" yapıştırıcılar

3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3792'yi %100 katı, termoplastik reçine ile üretiyoruz. Isıtıldığında minimum koku üreterek rahat bir çalışma ortamını desteklemeye yardımcı olur. Bu yapıştırıcı, elde taşınabilir uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış 3M™ Hot Melt Aplikatörlerimizle birlikte kullanıldığında hızlı ve güvenilir performans sunar.

Çok amaçlı yapıştırıcımız, ahşap, polietilen, polipropilen, oluklu kutular ve mobilya, döşeme ve tuhafiye ürünleri üzerindeki hafif yüzeylerde konumlandırma ve uyum ayarına olanak tanımak için 40-50 saniyelik bir açık yapışma süresi sağlar. Neredeyse anında yapışma özelliği, POP montajı, birleştirme, tutturma, sabitleme, onarım, potting, panel yapıştırma, kablo tutturma, desteleme, sızdırmazlık, kapsülleme, sertleştirme, köpük yapıştırma ve paketleme için üretim süresini azaltır. Versiyona bağlı olarak 3M™ Scotch-Weld™ Hot Melt Aplikatör LT, LT Quadrack veya EC ile kullanım için %100 katı, termoplastik reçine içeren 3M Hot Melt Yapıştırıcı 3792 üretiyoruz. Isıtıldığında minimum koku üreterek rahat bir çalışma ortamını desteklemeye yardımcı olur. Bu termoplastik yapıştırıcı, mükemmel termal şok, ısı direnci, elektriksel yalıtım özelliklerine sahiptir ve korozif değildir. Hot Melt Yapıştırıcılar Hakkında Hot melt yapıştırıcılar/sıcak tutkal çubukları, formülasyona bağlı olarak yaklaşık 250-380 °F (121-196 °C) arasında değişen nispeten sıcak bir erime noktasına sahiptir ve genellikle sıcak tutkal tabancaları olarak adlandırılan hot-melt aplikatörlerle uygulanır. Hot-melt tutkallar birçok plastik, kağıt ve ahşap arasında neredeyse anında yapışma sağlar, ancak bağ yeniden ısıtıldığında bazı çeşitler yumuşar ve yapıştırılan yüzeylerin ayrılmasına izin verir. Hot-melt yapıştırıcıların hızlı yapışma özelliği, paketleme ve üretimdeki işlemleri hızlandırır. Low melt yapıştırıcılar/sıcak tutkal çubukları, formülasyona bağlı olarak yaklaşık 170-250 °F (76-121 °C) arasında değişen nispeten düşük bir erime noktasına sahiptir ve genellikle sıcak tutkal tabancaları olarak adlandırılan düşük sıcaklıkta çalışan aplikatörlerle uygulanır. Low-melt yapıştırıcılar, köpük ve çeşitli plastikler gibi ısıya duyarlı malzemeleri yapıştırmak için kullanılabilmeleri açısından faydalıdır. Neredeyse anında yapışma sağlarlar ancak bağ yeniden ısıtıldığında, bazı çeşitler yumuşayarak yapıştırılan yüzeylerin ayrılmasına izin verir. Agresif

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Biçim Akışkan Sıvı
EC Isı Tabancası için Sıcaklık Ayarı AED081
Endüstriler Ahşap İşleri, Ambalaj, Genel Endüstriyel, Mobilya
Isı Dayanımı 140 Fahrenhayt Derece
Isı Direnci (Santigrat) 60℃
Kap Boyutu (Metrik) 5 kg
Katı Ağırlık Yüzdesi (Yaklaşık) 100 %
Kesme Mukavemeti 280 Pound_Per_Square_Inch, 350 Pound_Per_Square_Inch
Markalar 3M™
Tam Genişlik (Metrik) 15.9 mm
Tam Uzunluk (metrik) 0.2 m
Uygulama Metodu El Aygıtı Prosesi, Sprey
Yapıştırıcı Tipi Etilen Vinil Asetat
Yüzey Tipi Ahşap, Plastik
Ürün Formu Yapıştırın