1. Turkey
 2. Tüm 3M Ürünleri
 • 3M™ VHB™ Bant 4991F, Gri, 19 mm x 5.5 m
 • 3M™ VHB™ Bant 4991F, Gri, 19 mm x 5.5 m

  3M Stok Kodu 7100123358Global Ürün Kodu 04054596308534
  • Yüksek mukavemet
  • Dayanıklı
  • Temiz görünüm
  • Zorlu uygulamalarda sağlamlık ve uygunluk dengesi için gri, 2,3 mm, çok amaçlı yapıştırıcı ve uyumlu akrilik köpük çekirdek; Özellikle yüksek ve orta yüzey enerjili yüzeylerde
   More...
  Tüm ayrıntıları görüntüle

  BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

  Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

  Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

  Özellikler
  Endüstriler
  Cihazlar, Yapı, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, Tabela, Taşımacılık
  Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
  121 Santigrat Derece
  Marka
  3M™
  Ürün Rengi
  Gri
  Yapıştırıcı Tipi
  Akrilik
  Detaylar
  • Yüksek mukavemet
  • Dayanıklı
  • Temiz görünüm
  • Zorlu uygulamalarda sağlamlık ve uygunluk dengesi için gri, 2,3 mm, çok amaçlı yapıştırıcı ve uyumlu akrilik köpük çekirdek; Özellikle yüksek ve orta yüzey enerjili yüzeylerde

  3M™ VHB™ Bant 4991 uyumlu, çift taraflı, basınca duyarlı, kapalı hücreli ve PE film astarı içeren bir akrilik köpük banttır.

  Önerilen Uygulamalar: Dekoratif malzeme ve döşeme, İsim etiketleri ve logolar; Elektronik ekranlar; Paneli çerçeveye yapıştırma, Sertleştiriciyi panele yapıştırma 3M™ VHB™ Bant 4991, 3M™ VHB™ Bantların 4941 ailesine aittir. Uyumlu, köpük bir göbeğin her iki tarafında çok amaçlı akrilik yapıştırıcı kullanır. Kuvvet, uyum ve yapışma gücünün birleşimi, bu aileyi en becerikli ve çok yönlü 3M™ VHB™ Bantlardan biri haline getirir. Metallere, camlara ve diğer orta ila yüksek yüzey enerjili malzemelere iyi yapışma için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, iyi bir plastikleştirici direnci sunar. Bu bant için uygulamalar sertleştirici yapıştırma, polikarbonat merceklerin LCD üzerine kapatılması, pencerelerin boyalı kontrol panellerine yapıştırılması ve vinil kablo kanallarının ve hat kanallarının monte edilmesini içerir. Sıradışı Bir Köpük Bant 1980'de 3M™ VHB™ Bantları türünün ilk örneği olarak icat ettik. Bu eşsiz bantlar, uyumu güçlü ve kalıcı bir bağ ile birleştirir. Sonuç, geniş bir yelpazedeki yüzeylere yapışan olağanüstü güçlü bir bant ailesidir. 3M™ VHB™ Bant vidalar, perçinler, kaynaklar ve diğer mekanik bağlantı şekilleri için kanıtlanmış bir alternatiftir. Gökdelenler, cep telefonları, elektronik otoyol işaretleri, buzdolapları, mimari pencereler ve daha fazlası, montaj, takma, bağlama ve sızdırmazlık işleminde bir veya daha fazla adım için bu özel yapıştırma bandına güvenir. Bu itimat edilir ve güvenilir bant tutarlı bir yapışma, olağanüstü dayanıklılık ve mükemmel solvent ve nem direnci sunar. 3M, tüm ürünlerinin yanındadır ve ihtiyacınız olduğunda size tasarım rehberliği ve teknik destek sağlamak için oradadır. 3M™ VHB™ Bantlarının Kanıtlanmış Güvenilirliği 3M™ VHB™ Bant, mekanik bağlantı elemanlarının yapamayacağı bir şekilde dayanıklı bir bağlantı sunar. Bu bant, derhal kullanım gücü sağlarken perçinleri ve vidaları ortadan kaldırarak ürünlerin görünümünü iyileştirir. Çoğu durumda, 3M™ VHB™ Bant ile sabitleme; delme, sabitleme veya sıvı yapıştırıcı kullanmaktan daha hızlı bir işlemdir. Çok yönlü bant hattımız pencere, kapı ve tabela montajı, elektronik, inşaat ve sayısız diğer endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. Kimyasal olarak dayanıklı olmanın yanı sıra UV ışınlarına ve sıcaklığa dayanıklı 3M™ VHB™ Bant, Dubai'nin sıcağına ve Kanada'nın soğuğuna dayanabilir. Eşsiz akrilik kimyası, zaman içinde değişime karşı son derece dayanıklı ve dirençlidir; bu, güvenebileceğiniz uzun ömürlü ve güçlü bir banttır. Bilim ve İnovasyonla, Daha İyi Fikirleri Ortaya Çıkarmak 3M Endüstriyel Yapıştırıcılar ve Bantlar bölümünde, yapışma bilimini dünyanın dört bir yanındaki firmaların tasarım ve üretim süreçlerini geliştiren yenilikçi çözümler sunmak için uyguluyoruz. Sonuçta, teknolojilerimiz müşterilerimizim rekabetçi ürünleri pazara daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sunmalarına yardımcı olmaktadır.

  Kaynaklar