3M™ VHB™ Bant 4991

 • Gri, 2,3 mm, uyumlu, akrilik köpük çekirdekli akrilik yapıştırıcı
 • İyi bir plastikleştirici direnci sunar
 • Alüminyum, paslanmaz çelik, galvanizli çelik, polikarbonat, ABS gibi çok çeşitli yüksek ila orta yüzey enerjili yüzeylere güçlü ve dayanıklı bağlar
 • Üstün dış mekan performansı, UV ve solvent direnci
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Uzunluk (metrik)
Overall_Length_Metric
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Uygun Ürünler
 Tam Uzunluk (metrik)  Tam Genişlik (Metrik)
Ürün Sonuçları
Kapat

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Endüstriler
Cihazlar, Yapı, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, Tabela, Taşımacılık
İç Mekan/Dış Mekan
İç Mekan/Dış Mekan
Köpük Tipi
Uyumludur
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
121 Santigrat Derece
Marka
3M™, VHB™
Ürün Rengi
Gri
Yapıştırıcı Tipi
Akrilik
Detaylar
 • Gri, 2,3 mm, uyumlu, akrilik köpük çekirdekli akrilik yapıştırıcı
 • İyi bir plastikleştirici direnci sunar
 • Alüminyum, paslanmaz çelik, galvanizli çelik, polikarbonat, ABS gibi çok çeşitli yüksek ila orta yüzey enerjili yüzeylere güçlü ve dayanıklı bağlar
 • Üstün dış mekan performansı, UV ve solvent direnci
 • Yüksek yaşlanma direnci
 • Suya, neme ve daha fazlasına karşı kalıcı bir sızdırmazlık oluşturur
 • Yüksek dinamik gerilim sönümleme, titreşimi ve darbe gerilimini azaltır
 • Delme, taşlama, rötuş, vidalama, kaynaklama ve temizleme işlemlerini ortadan kaldırın
 • İyi bir plastikleştirici direnci sunar.

3M™ VHB™ Bandımız viskoelastik özelliklere sahip dayanıklı bir akrilik yapıştırıcıdan oluşur. Bu, alüminyum, paslanmaz çelik, galvanizli çelik, kompozitler, plastikler, akrilik, polikarbonat, ABS ve boyalı veya sızdırmaz ahşap ve beton dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylere yapışan olağanüstü güçlü çift taraflı bir köpük bant sağlar. Bantlarımız mükemmel kesme mukavemeti, esneklik, yüzey adezyonu ve sıcaklık dayanımı sağlar. Ulaştırma, cihaz, elektronik, inşaat, tabela ve teşhir ve genel sanayi gibi çeşitli pazarlardaki uygulamalarda yaygın olarak kullanılırlar. Kalıcı uygulamalar için çeşitli malzemeleri güçlü ve hızlı biçimde güvenilir bir şekilde yapıştırır.

Önerilen Uygulamalar: Dekoratif malzeme ve döşeme, İsim etiketleri ve logolar; Elektronik ekranlar; Paneli çerçeveye yapıştırma, Sertleştiriciyi panele yapıştırma 3M™ VHB™ Bant 4991, 3M™ VHB™ Bantların 4941 ailesine aittir. Uyumlu, köpük bir göbeğin her iki tarafında çok amaçlı akrilik yapıştırıcı kullanır. Kuvvet, uyum ve yapışma gücünün birleşimi, bu aileyi en becerikli ve çok yönlü 3M™ VHB™ Bantlardan biri haline getirir. Metallere, camlara ve diğer orta ila yüksek yüzey enerjili malzemelere iyi yapışma için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, iyi bir plastikleştirici direnci sunar. Bu bant için uygulamalar sertleştirici yapıştırma, polikarbonat merceklerin LCD üzerine kapatılması, pencerelerin boyalı kontrol panellerine yapıştırılması ve vinil kablo kanallarının ve hat kanallarının monte edilmesini içerir. Sıradışı Bir Köpük Bant 1980'de 3M™ VHB™ Bantları türünün ilk örneği olarak icat ettik. Bu eşsiz bantlar, uyumu güçlü ve kalıcı bir bağ ile birleştirir. Sonuç, geniş bir yelpazedeki yüzeylere yapışan olağanüstü güçlü bir bant ailesidir. 3M™ VHB™ Bant vidalar, perçinler, kaynaklar ve diğer mekanik bağlantı şekilleri için kanıtlanmış bir alternatiftir. Gökdelenler, cep telefonları, elektronik otoyol işaretleri, buzdolapları, mimari pencereler ve daha fazlası, montaj, takma, bağlama ve sızdırmazlık işleminde bir veya daha fazla adım için bu özel yapıştırma bandına güvenir. Bu itimat edilir ve güvenilir bant tutarlı bir yapışma, olağanüstü dayanıklılık ve mükemmel solvent ve nem direnci sunar. 3M, tüm ürünlerinin yanındadır ve ihtiyacınız olduğunda size tasarım rehberliği ve teknik destek sağlamak için oradadır. 3M™ VHB™ Bantlarının Kanıtlanmış Güvenilirliği 3M™ VHB™ Bant, mekanik bağlantı elemanlarının yapamayacağı bir şekilde dayanıklı bir bağlantı sunar. Bu bant, derhal kullanım gücü sağlarken perçinleri ve vidaları ortadan kaldırarak ürünlerin görünümünü iyileştirir. Çoğu durumda, 3M™ VHB™ Bant ile sabitleme; delme, sabitleme veya sıvı yapıştırıcı kullanmaktan daha hızlı bir işlemdir. Çok yönlü bant hattımız pencere, kapı ve tabela montajı, elektronik, inşaat ve sayısız diğer endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. Kimyasal olarak dayanıklı olmanın yanı sıra UV ışınlarına ve sıcaklığa dayanıklı 3M™ VHB™ Bant, Dubai'nin sıcağına ve Kanada'nın soğuğuna dayanabilir. Eşsiz akrilik kimyası, zaman içinde değişime karşı son derece dayanıklı ve dirençlidir; bu, güvenebileceğiniz uzun ömürlü ve güçlü bir banttır. Bilim ve İnovasyonla, Daha İyi Fikirleri Ortaya Çıkarmak 3M Endüstriyel Yapıştırıcılar ve Bantlar bölümünde, yapışma bilimini dünyanın dört bir yanındaki firmaların tasarım ve üretim süreçlerini geliştiren yenilikçi çözümler sunmak için uyguluyoruz. Sonuçta, teknolojilerimiz müşterilerimizim rekabetçi ürünleri pazara daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sunmalarına yardımcı olmaktadır.

Kaynaklar