Konforu Artırır

 • Güneş ısısını %79'a varan oranda bertaraf eder

  Binanız yazın sıcak kışın soğuk mu? Hiçbir şey kiracı devamlılığını konforsuz bir bina kadar olumsuz etkileyemez. 3M™ Güneş Kontrolü Cam Filmi ile mekanların daha dengeli ve orta dereceli sıcaklıklarda kalmasına yardımcı olmak için, güneş ısısını bertaraf ederek kiracılarınızın daha konforlu yaşamasını sağlayabilirsiniz. 3M™ Güneş Kontrolü Cam Filmi uygulanması, tüm camların değiştirilmesinden çok daha ucuza mal olur ve yeni camın performansı ile görünümüne rakip veya eşdeğer bir sonuç ortaya çıkarır.

  Düşük emisyonlu veya "Low E" (iklim kontrolü) cam filmi uygulanması, tipik tek levhalı bir camın izolasyon değerini çift levhalı bir camınkine ve çift levhalı bir camınkini üç levhalı bir camınkine yakın olacak şekilde iyileştirmeye yardımcı olabilir.


Aşırı ısıyı azaltır veya bertaraf eder.

 • Kiracı konforunu artırır, kiracı devamlılığını artırır.

  Kiracı konforunu artırır, kiracı devamlılığını artırır.

  Sıcak noktalar bir çalışma ortamını dayanılmaz hale getirebilir. 3M™ Güneş Kontrolü Cam Filmleri güneş ısısını bertaraf ederken görünür ışık girişi sağlar.


Parlamayı azaltır.

 • Doğal ışık ile göz kamaştıran ışık arasındaki fark.

  Doğal ışık ile göz kamaştıran ışık arasındaki fark.

  3M™ Güneş Kontrolü Cam Filmi uygulayın, can sıkıcı parlamaları engelleyin ve doğal ışık girişine imkan verin.

  Kiracılarınız günün belirli saatlerinde güneşten kaçmak zorunda kalmayacak veya ekranlarına bakmakta sorun yaşamayacak ve işlerini daha az göz yorgunluğu ve rahatsızlık ile bitirebilecekler.


Önerilen Ürünler


3M™ Cam Filmleri nasıl alınır?


Bir 3M™ Yetkili Bayisine başvurduğunuzda, bayilerimiz ihtiyaçlarınızı anlar, yerinde keşif hizmeti sunar, bir ürün veya ürünler önerir, ölçüleri alır ve uygulama ve lojistik olanakları hakkında bilgi verir.

Bayilerimiz, 3M tarafından üstün hizmet, kurulum ve memnuniyet sunmak üzere yetkilendirilmiştir. Bir 3M™ Yetkili Bayisinden cam filmi satın aldığınızda, hem filmin hem de işçiliğin garantisi doğrudan 3M tarafından sağlandığından, ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Aradığınız çözümü bulmak için hemen bayimize danışın.

Sorularınız mı var? Yardımcı olmak için buradayız.

3M™ Yetkili Bayilerimiz cam filmleri, uygulama süreci veya merak ettikleriniz ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar.


Daha fazla konfor herkesin hoşuna gider.

Bina sahipleri, kiracılar, müşteriler, mimarlar, enerji danışmanları ve cam üreticileri; 3M™ Güneş Kontrol Cam Filmlerinin sağladığı rahatlığa güvenebilir. • 50 yıllık uzmanlık altın amblemi

  3M™ Cam Filmi. Fark edilmeyecek kadar mükemmel...

  Önemli olan da bu zaten. 3M™ Cam Filmi, ısı açığa çıkaran kızılötesi ışınlarının %97'sini ve zararlı UV ışınlarının %99'unu bertaraf ederek güneşin şiddetli etkilerine karşı neredeyse görünmez koruma sağlar. Sıcak noktaları ortadan kaldırır, enerji tasarrufu sağlar, insanları ve değer verdiklerinizi korursunuz.

  50 yıllık uzmanlık.


Bayimiz olmak ister misiniz?

Aşağıdaki bağlantıyı izleyerek kısa formumuzu doldurun ve en kısa sürede bir satış temsilcisi size ulaşacaktır.