Emniyeti Artırır

 • Saatte 270 kilometreye varan simüle edilmiş rüzgar hızlarına karşı test edilmiştir.

  Kontrol edemeyeceğiniz pek çok şey vardır. Hava, kazalar ve depremler bunlardan bazılarıdır. Fakat, 3M™ Emniyet ve Güvenlik Cam Filmleri ve 3M™ Darbelere Karşı Koruma Ek Sistemleri ile beklenmeyen durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

  Saçılan cam parçalarının oluşturduğu riskleri azaltır. Mal kayıplarına karşı korumaya yardımcı olur. İş kesintilerinin daha az olmasını sağlar. Camlarınızı doğal afetlere karşı güçlendirerek çalışanlarınızı, işletmenizi ve bütçenizi korumaya yardımcı olur.


Bir standart haline getirin.

 • Kırık camı yerinde tutmak, emniyeti artırmak açısından çok önemlidir.

  Kırık camı yerinde tutmak, emniyeti artırmak açısından çok önemlidir.

  3M™ Emniyet Cam Filmi, cam değiştirme için katlanmanız gereken maliyetin küçük bir kısmıyla camlarınızı iyileştirmenizi sağlar. Standart oluşturmak; ıslak yüzeyler, kapılar, zeminler, rampalar ve merdivenler gibi bazı tehlikeli yerlere yakın camların darbeye dayanım gerekliliklerini karşılamasını kapsar.

  3M™ Emniyet Cam Filmleri, cam değişimi için katlanmanız gereken maliyetin küçük bir kısmıyla, emniyet camlarının darbeye dayanım etkisi ile hızlı ve kolay bir şekilde tanışmanıza yardımcı olabilir.

  • Camları, yeni camlar ilave etmek için ödeyeceğinizden çok daha düşük maliyetlerle, bina standartlarını karşılayacak şekilde geliştirebilir.
  • Emniyet camı darbeye dayanıklılık gerekliliklerinin hızlı ve kolay bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur.


Kendinizi ani cam kırılmalarına karşı koruyun.

 • Kendinizi ani cam kırılmalarına karşı koruyun.

  Yaralanma veya hasar riskini azaltmak için camlarınızı güçlendirin.

  Temperli cam standart tavlanmış camdan daha güçlüdür, ancak yabancı maddeler gibi faktörler camın kendiliğinden patlamasına neden olabilir. Böyle bir durumda, tehlikeli açıklıklar yaratabilir ve bina dışındaki yayaların üzerine bile cam parçaları yağabilir.

  • Güvenlik tehlikelerini en aza indirmeye yardımcı olur
  • Cam değişimi sırasında operasyonunuzu kesintiye uğratmaz


Fırtınada bile kendisinden beklenen güvenliği sağlar.

 • Fırtına öncesinde, sırasında ve sonrasında sakinliğinizi korumanızı sağlar.

  Fırtına öncesinde, sırasında ve sonrasında sakinliğinizi korumanızı sağlar.

  Binanız ve özellikle de camlarınız, yılın her günü çeşitli unsurlara karşı savunmasızdır. Sert rüzgar, şiddetli fırtına veya kazayla gerçekleşen darbeler nedeniyle camlarınız kırıldığında bunları yenilemenin maliyeti; iş kaybı, fiziksel hasar ve mal kaybı maliyetlerinin yanında sönük kalır. 3M™ Emniyet ve Güvenlik Filmleri ve 3M™ Darbeye Karşı Koruyucu Ek Sistemleri ile kendinizi ve işinizi yaralanmalara ve hasarlara neden olabilecek cam kırılması risklerine karşı koruyun.

  • Şiddetli havanın etkilerine karşı korumaya yardımcı olur
  • Patlama tehlikelerinden ve darbelerden kaynaklanan riskleri azaltır
  • Günlük operasyon kaybını azaltır


Önerilen Ürünler


3M™ Emniyet ve Güvenlik Cam Filmleri ile yatırımınızı koruyun.

Binanızdaki kişileri ve ekipmanlarınızı bir doğal afet durumunda saçılan enkazdan, rüzgardan ve yağmurdan korumaya yardımcı olur.


3M™ Cam Filmleri nasıl alınır?


Bir 3M™ Yetkili Bayisine başvurduğunuzda, bayilerimiz ihtiyaçlarınızı anlar, yerinde keşif hizmeti sunar, bir ürün veya ürünler önerir, ölçüleri alır ve uygulama ve lojistik olanakları hakkında bilgi verir.

Bayilerimiz, 3M tarafından üstün hizmet, kurulum ve memnuniyet sunmak üzere yetkilendirilmiştir. Bir 3M™ Yetkili Bayisinden cam filmi satın aldığınızda, hem filmin hem de işçiliğin garantisi doğrudan 3M tarafından sağlandığından, ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Aradığınız çözümü bulmak için hemen bayimize danışın.

Sorularınız mı var? Yardımcı olmak için buradayız.

3M™ Yetkili Bayilerimiz cam filmleri, uygulama süreci veya merak ettikleriniz ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar. • 50 yıllık uzmanlık altın amblemi

  3M™ Cam Filmi. Fark edilmeyecek kadar mükemmel...

  Önemli olan da bu zaten. 3M™ Cam Filmi, ısı açığa çıkaran kızılötesi ışınlarının %97'sini ve zararlı UV ışınlarının %99'unu bertaraf ederek güneşin şiddetli etkilerine karşı neredeyse görünmez koruma sağlar. Sıcak noktaları ortadan kaldırır, enerji tasarrufu sağlar, insanları ve değer verdiklerinizi korursunuz.

  50 yıllık uzmanlık.


Bayimiz olmak ister misiniz?

Aşağıdaki bağlantıyı izleyerek kısa formumuzu doldurun ve en kısa sürede bir satış temsilcisi size ulaşacaktır.