Enerji Tasarrufu Sağlar

 • 3 yıl kadar kısa sürede hızlı geri dönüş

  Güneşin ısısını 3M™ Cam Filmleri ile bertaraf edin ve binanızı konforlu tutmanın maliyetini düşürün. Soğutma giderlerinin %33'ünün, camlardan gelen güneş ısısından kaynaklandığı tahmin edilmektedir.

  Bu nedenle, 3M™ Cam Filmleri gibi uygun maliyetli, enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler; alanınızı dengeli, ortalama bir sıcaklıkta tutmak için güneşin ısısını bertaraf ederek bütçenizi korumanız açısından çok önemlidir.


Gözle görülür tasarruf sağlar.

 • 3M™ Cam Filmleri kullanarak dünyanın dört bir yanında enerji tasarrufu sağlayan binaları gösteren bir video.

  Hızlı geri dönüş ile önemli ölçüde tasarruf edin.

  Enerji Bakanlığı, cam filmini enerjinin muhafaza edilmesi bakımından yaklaşık üç yıl gibi bir süreyle, en hızlı yatırım getirisine sahip üst düzey teknolojilerden biri olarak görüyor. Camlarınızı 3M™ Cam Filmi ile kaplayarak önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Uygulanan her bir metrekare film için 65 TL ila 130 TL, başka bir ifadeyle her bir metrekare cam için 190 kWh kadar tasarruf edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki bina sahipleri bu tasarruf olanaklarından zaten yararlanıyor. Sizin için de zamanı gelmedi mi?

  • Yaz aylarında ısı kazancını %79'a kadar azaltır
  • Metrekare cam başına 190 kWh kadar tasarruf sağlar
  • 3 yıl kadar kısa sürede hızlı geri dönüş
  • 3M™ Cam Filmlerinin tüm iklim kuşaklarında enerji tasarrufu sağladığı kanıtlanmıştır


Enerji tasarrufu.

 • 3M Cam Filmleriyle kaplanmış yüksek binaların dış cephesini gösteren bir video

  Enerji kullanımınızı ve karbon emisyonlarınızı azaltın.

  3M™ Cam Filmleri ile ortamınızı kontrol altına almak, çevremiz için daha iyidir. Güneşin ısısını bertaraf ederek daha az enerji kullanırsınız. Camlarınızı açık tutarak aydınlatma için daha az enerji kullanırsınız ve enerji maliyetlerinden tasarruf edersiniz. Mevcut camlarınızı iyileştirerek, onları çöpe gitmekten kurtarırsınız.

  • Mevcut camlarınızı korur
  • Işık kirliliğini azaltır
  • Doğal ışık girişini sağlarken ısıyı bertaraf eder
  • Enerji tüketiminizi düşürür
  • 3M™ Cam Filmleri uygulamadan itibaren 6 ay gibi kısa bir sürede karbon negatif hale gelebilir


Önerilen Ürünler


Enerji verimliliğini artırma döngüsü.

 • Enerji verimliliği yükseltme döngüsünü gösteren şema

  Dış cephe iyileştirmeleriyle binanızı optimize eder.

  Tasarruf etmenize yardımcı olacak pek çok enerji tasarrufu teknolojisi vardır. Kârlılığınızı en üst seviyeye çıkarmak için doğru ürünleri seçmek ve iyileştirmeleri sıralı bir şekilde tamamlamak önemlidir. Dış cephe iyileştirmeleri (cam filmleri gibi) çoğu zaman göz ardı edilir ve bina sahiplerinin ilk işi iklimlendirme sistemlerini geliştirmek olur.

  İklimlendirme sistemlerinde iyileştirmeye gitmeden önce, daha verimli bir bina dış cephesi hazırlarsanız, gelecekte iklimlendirme ekipmanınızı küçülterek kârlılığınız açısından mümkün olan maksimum performansa ulaşabilirsiniz.


Enerji tasarrufu herkes için iyidir.

3M™ Cam Filmlerini kullandığınızda, enerji tasarrufu özelliklerinden ve çok daha fazlasından yararlanabilirsiniz.


3M™ Cam Filmleri nasıl alınır?


Bir 3M™ Yetkili Bayisine başvurduğunuzda, bayilerimiz ihtiyaçlarınızı anlar, yerinde keşif hizmeti sunar, bir ürün veya ürünler önerir, ölçüleri alır ve uygulama ve lojistik olanakları hakkında bilgi verir.

Bayilerimiz, 3M tarafından üstün hizmet, kurulum ve memnuniyet sunmak üzere yetkilendirilmiştir. Bir 3M™ Yetkili Bayisinden cam filmi satın aldığınızda, hem filmin hem de işçiliğin garantisi doğrudan 3M tarafından sağlandığından, ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Aradığınız çözümü bulmak için hemen bayimize danışın.

Sorularınız mı var? Yardımcı olmak için buradayız.

3M™ Yetkili Bayilerimiz cam filmleri, uygulama süreci veya merak ettikleriniz ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar.


 • 50 yıllık uzmanlık altın amblemi

  3M™ Cam Filmi. Fark edilmeyecek kadar mükemmel...

  Önemli olan da bu zaten. 3M™ Cam Filmi, ısı açığa çıkaran kızılötesi ışınlarının %97'sini ve zararlı UV ışınlarının %99'unu bertaraf ederek güneşin şiddetli etkilerine karşı neredeyse görünmez koruma sağlar. Sıcak noktaları ortadan kaldırır, enerji tasarrufu sağlar, insanları ve değer verdiklerinizi korursunuz.

  50 yıllık uzmanlık.


Bayimiz olmak ister misiniz?

Aşağıdaki bağlantıyı izleyerek kısa formumuzu doldurun ve en kısa sürede bir satış temsilcisi size ulaşacaktır.