Yeni ve Öne Çıkan 3M Kişisel Korunma Donanım

Yeni ve Öne Çıkan KKD

Sizin kadar sıkı çalışan ürünler.

Yeni ve Öne Çıkan 3M Kişisel Korunma Donanım

3M, size dünyayı korumanızı sağlayan güven ve gücü verir.

3M, kişisel koruyucu donanım (KKD) çözümlerine yönelik yenilikçi ürünler konusunda en önde gelir. Bu sayfada en son işçi sağlığı ve güvenliği ürün ve hizmetlerimiz bulunur.

 • Bu nedenle, 3M E-A-R Esnek Kulak Tıkacını sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bir elle (SNR 30 dB) veya iki elle (SNR 35 dB) takma yöntemine bağlı olarak iki farklı sönümleme derecesi sunan, yıkanabilir ilk köpük kulak tıkacıdır.

 • Yüksek amperde yapılan ağır iş kapsamındaki kaynak ve taşlama ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış, otomotik kararan bir başlıktır

 • 3M™ Özel Farkındalık Kulak Tıkaçları
  3M™ E-A-R™ Geçiş Korumalı Kulak Tıkaçları

  3M'den çifte modlu işitme koruması sunan yenilikçi ve uygun maliyetli yeni gelişim kullanıcının çalışma ortamına kolayca uyum sağlayabilir.

 • İşitmenizi korumak için iki önemli nedeniniz var: kulaklarınız. Seviyeye bağlı ortam dinleme fonksiyonuna sahip 3M™ PELTOR™ ProTac™ III Kulaklık, işitme korumasını çıkarmadan gürültülü ortamlarda meslek arkadaşlarınızla iletişim kurup işinize odaklanmanızı sağlar. Stereo geri besleme alarmları, uyarı sirenlerini veya arkadaki araçları işitip yönlerini daha iyi belirlemenize olanak sağlayacaktır.

 • 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro Kulaklık
  3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro Kulaklık

  Yeni WorkTunes™ Pro Kulaklık, çalışma gününüze favori müziğinizi eklemeyi kolaylaştırır. Gürültülü bir ortamda çalışıyorsanız sadece işitmenizi korumaya yardımcı olan değil aynı zamanda kulaklarınızı şımartan bir kulaklık seçmekte çok haklısınız. Başlıklı kulaklığınız, kullanmayı bekleyemediğiniz özellikler sunuyorsa ona özensiz davranmazsınız. Müzik bu etkiye sahip olabilir.

 • 3M™ Parçacık Maskeleri 8825+ ve 8835+
  3M™ Toz ve Sis Maskeleri 8825+ ve 8835+

  Yenilikçi kontur dizaynı, daha özelleştirilmiş uyum ve güvenli sızdırmazlık sağlamak üzere tasarlanmıştır. 3M™ Fincan Tipi Maskeler 8825+ ve 8835+, takan kişinin yüz şekline ve ölçüsüne uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu maskeler sağlam gövde ve fincan tasarımı ile FFP (süzme parçası) maskelerine yönelik tıkanıklık testinin özel gereksinimlerini karşılar ve birden fazla vardiyada kullanılabildiği anlamına gelen EN 149 'R' derecelidir.

 • Konfor ve güven için yeni standartlar belirleme 3M Aura 9300+ Parçacık Maskeleri, konforlu solunum korumasında bir sonraki evrimdir.

 • 3M™ Kullanım Ömrü Göstergeli Organik Buhar Filtreleri 6000i Serisi
  3M™ Kullanım Ömrü Göstergeli Organik Buhar Filtreleri 6000i Serisi

  3M'e özgü bu yenilikçi ve kullanımı kolay filtreler, kullanıcıların filtreleri ne zaman değiştireceğini belirlemelerine yardımcı olan kullanım ömrü sonu göstergesine (ESLI) sahiptir.

 • Motorlu hava solunum güvenliğinde artan mükemmelliğe sahip gelişmiş teknoloji evrimi sayesinde koruma dünyanız biraz daha genişleyip öncesinden daha iyi hâle gelir.

 • 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Turbo TR-603E-ASB Asbest Ortamlar için
  3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Solunum Seti TR-603E-ASB Asbest Ortamlar için

  Asbest ve azaltma ortamları için tasarlanmış olan TR603E-ASB, ihtiyaç duyduğunuz tüm korumayı sağlar.

 • Buğu önleyici teknoloji. İşçilerin uzun süre boyunca net şekilde görmesini sağlamak amacıyla uygulanmıştır.

 • Aşırı sıcaklıklar, metal kıvılcım ve sıçramaları. Hâl böyleyken iş gücünüzün güvenlik ve konforundan ödün verme lüksünüz yoktur.

 • Dünyayı daha gerçekçi renk ve detaylarla görün. Otomatik kararma, kaynak yapmanıza, taşlamanıza ve bitmiş işi görmenize yardımcı olur.

 • 3M™ PELTOR™ Tactical Kulak Tıkacı, TEP-100 EU
  3M™ PELTOR™ Tactical Kulak Tıkacı, TEP-100 EU

  İşitmenizi koruduğu gibi zorlu ortamlarda durumsal farkındalık ile iletişimi iyileştirmenizi sağlar.

 • Kapalı alanlara erişim, giriş ve çalışan kurtarma için hafif ve taşınabilir çözümleri