Yeni ve Öne Çıkan 3M Kişisel Korunma Donanım

Yeni ve Öne Çıkan KKD

Sizin kadar sıkı çalışan ürünler.

Yeni ve Öne Çıkan 3M Kişisel Korunma Donanım

3M, size dünyayı korumanızı sağlayan güven ve gücü verir.

3M, kişisel koruyucu donanım (KKD) çözümlerine yönelik yenilikçi ürünler konusunda en önde gelir. Bu sayfada en son işçi sağlığı ve güvenliği ürün ve hizmetlerimiz bulunur.

 • 3M™ Özel Farkındalık Kulak Tıkaçları

  3M™ E-A-R™ Geçiş Korumalı Kulak Tıkaçları

  3M'den çifte modlu işitme koruması sunan yenilikçi ve uygun maliyetli yeni gelişim kullanıcının çalışma ortamına kolayca uyum sağlayabilir.

 • 3M™ PELTOR™ ProTac™ III Kulaklık

  İşitmenizi korumak için iki önemli nedeniniz var: kulaklarınız. Seviyeye bağlı ortam dinleme fonksiyonuna sahip 3M™ PELTOR™ ProTac™ III Kulaklık, işitme korumasını çıkarmadan gürültülü ortamlarda meslek arkadaşlarınızla iletişim kurup işinize odaklanmanızı sağlar. Stereo geri besleme alarmları, uyarı sirenlerini veya arkadaki araçları işitip yönlerini daha iyi belirlemenize olanak sağlayacaktır.

 • 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro Kulaklık

  3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro Kulaklık

  Yeni WorkTunes™ Pro Kulaklık, çalışma gününüze favori müziğinizi eklemeyi kolaylaştırır. Gürültülü bir ortamda çalışıyorsanız sadece işitmenizi korumaya yardımcı olan değil aynı zamanda kulaklarınızı şımartan bir kulaklık seçmekte çok haklısınız. Başlıklı kulaklığınız, kullanmayı bekleyemediğiniz özellikler sunuyorsa ona özensiz davranmazsınız. Müzik bu etkiye sahip olabilir.

 • 3M™ Parçacık Maskeleri 8825+ ve 8835+

  3M™ Parçacık Maskeleri 8825+ ve 8835+

  Yenilikçi kontur dizaynı, daha özelleştirilmiş uyum ve güvenli sızdırmazlık sağlamak üzere tasarlanmıştır. 3M™ Fincan Tipi Maskeler 8825+ ve 8835+, takan kişinin yüz şekline ve ölçüsüne uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu maskeler sağlam gövde ve fincan tasarımı ile FFP (süzme parçası) maskelerine yönelik tıkanıklık testinin özel gereksinimlerini karşılar ve birden fazla vardiyada kullanılabildiği anlamına gelen EN 149 'R' derecelidir.

 • 3M™ Aura™ Parçacık Maskesi 9300+ Serisi

  Konfor ve güven için yeni standartlar belirleme 3M Aura 9300+ Parçacık Maskeleri, konforlu solunum korumasında bir sonraki evrimdir.

 • 3M™ Kullanım Ömrü Göstergeli Organik Buhar Filtreleri 6000i Serisi

  3M™ Kullanım Ömrü Göstergeli Organik Buhar Filtreleri 6000i Serisi

  3M'e özgü bu yenilikçi ve kullanımı kolay filtreler, kullanıcıların filtreleri ne zaman değiştireceğini belirlemelerine yardımcı olan kullanım ömrü sonu göstergesine (ESLI) sahiptir.

 • 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Turbo TR-600

  Motorlu hava solunum güvenliğinde artan mükemmelliğe sahip gelişmiş teknoloji evrimi sayesinde koruma dünyanız biraz daha genişleyip öncesinden daha iyi hâle gelir.

 • 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Turbo TR-603E-ASB Asbest Ortamlar için

  3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Turbo TR-603E-ASB Asbest Ortamlar için

  Asbest ve azaltma ortamları için tasarlanmış olan TR603E-ASB, ihtiyaç duyduğunuz tüm korumayı sağlar.

 • 3M™ Scotchgard™ Buğu Önleyici Lens Kaplama

  Buğu önleyici teknoloji. İşçilerin uzun süre boyunca net şekilde görmesini sağlamak amacıyla uygulanmıştır.

 • G3501 Yüksek Isı Uyumlu Başlık

  Aşırı sıcaklıklar, metal kıvılcım ve sıçramaları. Hâl böyleyken iş gücünüzün güvenlik ve konforundan ödün verme lüksünüz yoktur.

 • 3M™ Speedglas™ Otomatik Kararan Filtre Kiti 9100XXi

  Dünyayı daha gerçekçi renk ve detaylarla görün. Otomatik kararma, kaynak yapmanıza, taşlamanıza ve bitmiş işi görmenize yardımcı olur.

 • 3M™ PELTOR™ Tactical Kulak Tıkacı, TEP-100 EU

  3M™ PELTOR™ Tactical Kulak Tıkacı, TEP-100 EU

  İşitmenizi koruduğu gibi zorlu ortamlarda durumsal farkındalık ile iletişimi iyileştirmenizi sağlar.

Bizi Takip Edin
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe