• Kaynak ve solunum maskesi ekipmanlarının temizliği ve bakımı nasıl yapılır?

  Motorlu hava sistemine sahip Speedglas Kaynak bareti G5-01 takan kaynakçı

  Yüz maskelerimiz, başlıklarımız, kaynak ve motorlu hava sistemlerimiz dahil olmak üzere yeniden kullanılabilir 3M ürünlerinin bakımını, temizliğini ve muhafazasını nasıl yapacağınızı öğrenin.

  3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulan bu web semineri, koruma sağlamaya yardımcı olan temel ürün özelliklerini tartışacak ve bu özelliklerin nasıl kontrol ve muhafaza edileceğini açıklayacaktır.

  HEMEN KAYDOLUN: 09/22/2021 10:00 22 Eylül 2021. 10:00 (GMT)
  ÜCRETSİZ KATILIN - ŞİMDİ İZLEYİN

  Motorlu hava sistemine sahip Speedglas Kaynak bareti G5-01 takan kaynakçı

  • Kaynak ve solunum maskesi temizliği ve bakımı için temel ürün özellikleri

   Solunum koruması sağlamak için etkili, kullanım öncesi kontroller ve kullanım sonrası bakım yoluyla düzenli temizlik ve muhafaza gereklidir. Bu, 3M solunum maskesi veya kaynak ürününüzün performansının devamı için önemlidir ve yeniden kullanım sırasında olası maruziyeti en aza indirmeye yardımcı olur.

   Bu web semineri, koruma sağlamaya yardımcı olan temel ürün özelliklerini tartışacak ve bu özelliklerin nasıl kontrol ve muhafaza edileceğini açıklayacaktır. Yüz maskeleri, başlıklar, kaynak solunum araçları ve motorlu hava sistemlerimiz dahil olmak üzere 3M serisindeki yeniden kullanılabilir ürünlere odaklanacaktır.

   KKD, orijinal koruyucu etkinliğini korumak için verimli bir durumda ve iyi çalışır halde olmalı ve uygun şekilde muhafaza edilmelidir. KKD'nin korunmasına dahil olanlar bunu yapma konusunda yetkin olmalıdır; KKD'nin nasıl çalıştığını, ilgili riskleri ve ekipmanı kontrol etmek, bakımını yapmak, onarmak, test etmek ve kullanmak için gereken özel uygulamaları anlamak için eğitilmiş olmalıdırlar.

   Eksiksiz ve etkili bir bakım programı şunları içermelidir:

   • Sorunların ve kusurların incelenmesi ve belirlenmesi
   • KKD'nin tamamı için parçaların değiştirilmesi ve onarımı
   • KKD'nin işlevi ve performansının test edilmesi ve doğrulanması
   • Özellikle KKD'nin kişiye özel atanmadığı durumlarda yeniden kullanılabilir KKD öğelerinin temizlenmesi ve dezenfeksiyonu

   Bu 45 dakikalık videoya erişin. Ücretsiz kaydolun.

  3M'in sektör lideri uzmanları tarafından sunulmuştur.

  • Nevsal Nizamogullari

   3M’de Kıdemli Uygulama Mühendisi Nevsal Nizamogullari tarafından sunulacaktır.

   • Lisansını ve yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamlayan Nevsal Nizamogullari, 2006 – 2014 yılları arasında kimya ve ilaç sanayiinde ve kimyasal tesis mühendislik ve devreye alma projelerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde uzmanlık ve koordinatörlük yapmıştır. 2014 yılından bu yana 3M Kişisel Koruyucu Donanımlar Bölümünde Kıdemli Uygulama Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından sertifikalı A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. Ayrıca NEBOSH genel sertifikası sahibidir. IOHA ve IHIDER işbirliği ile sürdürülen “Endüstriyel Hijyen Uzmanlığı” Eğitimlerinde, eğitmen olarak görev almaktadır. ÇAlışma Bakanlığı KKD Teknşk Komite ve TSE MTC060: Kisisel güvenlik-Koruyucu giysiler ve ekipmanlar [ISO/TC 94/TC 79,CEN/TC 85, CEN/TC 158, CEN Ayna Komitesinde görev almaktadır. 3M SEE’de Solunum Koruma konusunda da uzmanlık yapmaktadır.

  Web seminerine kaydolmak için formu doldurun
  • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Gönder

  Teşekkür ederiz.

  Formu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Web seminerinin kaydını izlemek için buradan talep oluşturabilirsiniz.

  Özür dileriz.

  Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin


  İlgili web semineri

  • Koruyucu gözlük ve bakım gerektirmeyen solunum maskesi takan çalışan
   Solunum uyum testi – solunum koruması programınızı amaca uygun hale getirin

   Güvenilir bir uyum testi programı, düzenli olarak solunum koruması kullanan tüm çalışanlar için önemlidir. Bu web semineri uyum testinin ne olduğunu, nasıl yapılması gerektiğini ve etkili bir SKD programının uygulanmasına nasıl yardımcı olacağını açıklayacaktır.

   Ne Zaman: 05/05/1999 18:00 5 Mayıs 2021 - 18:00 İsteğe Bağlı Web Semineri

   İsteğe bağlı izlemek için kaydolun

  • Bakım gerektirmeyen solunum maskesi ve Peltor kulaklık takan çalışan
   Gerçekten işe yarayan bir solunum koruması programı nasıl uygulanır?

   Solunum tehlikeleri, çalışanların sağlığı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu web semineri, uygun Solunum Koruması Donanımının (SKD) seçilmesini ve kullanılmasını, kontrol hiyerarşisini ve SKD programı uygularken ele alınması gereken kilit kullanıcı sorunlarını ve engellerini kapsayacaktır.

   Ne Zaman: 05/05/1999 18:00 5 Mayıs 2021 - 18:00 İsteğe Bağlı Web Semineri

   İsteğe bağlı izlemek için kaydolun


  3M Kişisel Koruyucu Donanım giyen güvenlik yöneticisi

  Yaklaşan canlı web seminerlerini kaçırmayın!

  Sağlık ve Güvenlik yetkilileri ile işverenler, doğru güvenlik ekipmanını ve eğitimini sağlamakla yükümlüdür. Bu alanda devamlılığı korumak zor olabilir, bu da iş sağlığı ve güvenliği süreçlerinde aksamalara neden olabilir. Buraya abone olarak, 3M'in sektör lideri uzmanlarının iş güvenliği konularındaki önemli konuşmalarını asla kaçırmayacaksınız.

  Abone olun