Grafik ve Tabela Uygulamaları

Grafik ve Tabela Uygulamaları

İnsanların dünyaya bakışını geliştirir.

Dönüştürün, bilgilendirin, ilham verin

3M grafikleri, alanlarınızın reklamını yapmak, alanlarınızı dekore etmek veya korumak için çok çeşitli uygulamalar sunar. Buna alternatif olarak bazen de üçünü birden yapın. 3M ayrıca hem harika grafik uygulamaları ve tabelalar hem de gönül rahatlığı ve uzun ömürlü kaliteli bir ürün edindiğinizi güvence altına almak için garanti seçenekleri sunar. 3M, yerel ve küresel olarak yenilikçi kurumsal kimlik çözümleri sunarak, marka uyumluluğunu artırmak için marka sahipleriyle birlikte çalışır. Marka sahipleri, 3M'in pazar uzmanlığına, küresel varlığına, dünya çapındaki kalite tutarlılığı ve hizmet güvencesine güvenebilirler.


Uygulamalar ve Uygulama Fikirleri

 • Yenilemeniz gereken ister büyük bir araç filonuz, ister bir tren boyanız olsun, 3M tüm ihtiyaçlarınız için geniş bir çözüm yelpazesine sahiptir.

  Daha fazla bilgi edinin

 • Camlar her binada görülebilir. Ama gizliliğinizi ve güvenliğinizi düşündünüz mü? Dahası, markanızı tanıtmak için bunları kullanma imkanınızı?

  Daha fazla bilgi edinin

 • Binanızı markanız için en büyük reklam panosu haline getirin. Ayrıca, 3M mimari filmleri kullanarak iç mekanınızın görünümünü de tazeleyebilirsiniz. Neler yapabileceğiniz sizi şaşırtabilir.

  Daha fazla bilgi edinin

 • Markanızı tanıtmak için zemininizi kullanmayı düşündünüz mü? 3M zemin ve kaldırım filmleri, mesajınızı benzersiz bir şekilde iletmenizi sağlamak için ön planda güvenlik ve dayanıklılığa sahiptir.

  Daha fazla bilgi edinin

 • En iyi grafik uygulaması ve aydınlatmayı eşleştirme: yarı şeffaf, ışık geçirgen grafik filmleri ve ışık yönetim filmlerinden esnek yüzeylerimiz ve grafik korumasına kadar; 3M'de ihtiyacınız olan her şey var.

  Daha fazla bilgi edinin


Öne Çıkan Video

Öne Çıkan Video

3M grafiklerle kazandıran performans, ilham veren fikirler.

3M'nin sunduğu endüstri lideri grafik filmleri ve kaplamalar ile mesajınızı istediğiniz her yerde verebilirsiniz. Yüksek kaliteli çarpıcı görseller, müşterilerinize ilettiğiniz mesajı güçlendirir. 3M grafikleri neredeyse tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Grafikler ve Tabela Uygulamaları Hakkında

3M grafikleri ve tabela malzemeleri, işletmeniz için tabeladan araç kaplamaya kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir; alanınızı dekore etmenin veya markanızla donatmanın birçok yolu vardır. 3M vinil kaplamalar ve malzemeler yüksek kaliteli, dayanıklı ve garantilidir; size gönül rahatlığı sağlar.