Bina Giydirmeleri ve Duvar Grafik Uygulamaları Çokluğu

Müşterileriniz hayal edebiliyorsa, biz de sizin bunu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabiliriz. 3M grafik filmlerinin, duvar kaplama filmlerinin ve laminasyonlarının olağanüstü güvenilirliği, kullanım kolaylığı ve yaratıcı genişliği, yüksek dokulu malzemeler ve tuğlalar da dahil olmak üzere hemen hemen her yüzey için çarpıcı, kusursuz duvar grafik uygulamaları ve bina giydirmeleri oluşturma konusunda size güven verir. Tasarım ne kadar büyük veya ölçüsüz olursa olsun, müşterileriniz hayran kalacak ve daha fazlasını görmek için hazır olacak.


Bina ve Duvar Uygulamaları

 • İç Mekan Duvar kaplamaları
  İç Mekan Duvar Kaplamaları

  Geniş 3M grafik film yelpazesiyle iç mekan yüzeylerini sanat eserlerine dönüştürün. Baskı yapılabilen filmlerden renkli filmlere ve daha fazlasına kadar; canlı tasarımlar ve unutulmaz izlenimler oluşturma yeteneği parmaklarınızın ucunda. Müşterileriniz size bir kanvas sunduğunda, 3M grafik filmleri onu bir başyapıt haline getirmenize yardımcı olabilir.

 • Dış bina giydirmeleri
  Bina Dış Cephe Giydirmeleri

  Rüzgar, kar ve yağmurun hiç şansı yok. Dış mekan yüzeyleri için özel olarak tasarlanmış 3M grafik filmlerle doğal olaylara meydan okuyun. İster boyalı bir duvar, ister bir mermer levha veya bir parça paslanmaz çelik olsun, müşterinizin en çılgın ve en yaratıcı fikirlerini hayata geçirecek bir çözüm bulmanıza yardımcı olabiliriz.

 • Dokulu yüzeyler için grafik filmler
  Dokulu Yüzeyler İçin Grafik Filmler

  Müşterilerinizin dikkatini kesinlikle çekecek, muhteşem bir grafik için, tuğla duvar da dahil olmak üzere, her türlü dokulu yüzeye uygun bir 3M filmi bulabilirsiniz.

  Grafik baskı imalatçıları göz önünde bulundurularak geliştirilen aparatlarla yapılan kurulum hızlı ve etkilidir.

 • Her yüzey için reflektif filmler
  Her Yüzey İçin Reflektif Filmler

  Reflektif filmlerin tabelalar ve dış bina kaplamalarıyla sınırlı olması gerekmez. Müşterilerinizin olasılıkları hayal etmelerine yardımcı olarak hem gündüz hem de gece, içeride ve dışarıda marka görünürlüğünü artırmasına yardımcı olun. Buz dolaplarından, sipariş panolarına kadar her şeye ışıltı ve parlaklık katın. Nerede ve ne zaman olursa olsun, 3M reflektif filmlerin kurulumu kolaydır ve filmler uzun süre kullanılır.


Her Duruma Uygun Duvar Kaplamaları

 • Baskı Yapılabilen Kaplama Filmleri
  Baskı Yapılabilen Kaplama Filmleri

  Opak filmden reflektif filme, hatta şeffaf filme kadar her şeye baskı yapabildiğinizde, müşterinin şaşkınlıktan ağzının açık kalacağı duvar grafik uygulamaları ve bina giydirmeleri oluşturma olanakları sonsuzdur.

 • Laminasyonlar ve Koruyucu Filmler
  Laminasyonlar ve Koruyucu Filmler

  En son oluşturduğunuz ürüne kalbinizi ve ruhunuzu verdiğinizde, bu ürünün de uzun ömürlü olduğundan emin olmak istersiniz. Grafiklerinize tam olarak doğru görünümü veren ve bu şekilde uzun ömürlü olmalarına yardımcı olan 3M laminasyon ile duvar kaplamalarını koruyun.

 • Renkli Filmler
  Renkli Filmler

  Canlı renklerle müşterinizin duvar grafik uygulamalarına ve bina giydirmelerine hayat verin. Tüm şekillerde kesilmek üzere tasarlanan bu dayanıklı grafik filmler, laminasyon gerektirmeyen ekonomik bir çözüm sunar.

 • Yüzey kaplamaları
  Yüzey Kaplamaları

  Atmosfer her şeydir; özellikle de iş yerinde. Dinamik bina giydirmeleri ve duvar kaplamaları aracılığıyla deneysel ortamlar oluşturan laminasyonlar ve özel efekt filmleriyle müşterilerinizi memnun edin.


Binalar ve Duvarlar için Temel Ürün Karşılaştırması


Düşük VOC Boyalı Yüzeylerde Bina Giydirme ve Duvar Grafik Uygulaması Kurulumlarında Başarılı Uygulamalar

Grafik baskı uygulayıcıları, grafik filmlerin duvarlara güvenilir bir şekilde yapışmadığını fark ediyorlar, bu da zorlu ve potansiyel olarak maliyetli bir problem. Bazıları grafik filmlerdeki yapışkanların değiştiğini düşünürken, aslında sorunlara neden olan yeni ve değişen düşük VOC boya formülasyonlarıdır.


Bina Giydirmeleri ve Duvar Grafik Uygulamalarına göre Doğru Ürünleri Bulmak için Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Opak filmden, perfore filme, şeffaf film ve daha fazlasına kadar, müşterinizin nefesini kesecek bina giydirmeleri ve duvar grafik uygulamaları oluşturmak için sonsuz kombinasyon mevcut. Bir sonraki projenizi mükemmel hale getirecek doğru ürünü bulmanıza yardımcı olalım. Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var?