Pencere ve Cam Filmleri

Cam Grafik Uygulaması

Yenilik Yapın, İlham Verin, Bilgilendirin.

3M Cam Filmleriyle mekanlara hayat verin.

3M, cam cepheler ve cam kapılar için çözümlerle birlikte, bölmeler için çözümleriyle de marka kimliği, promosyon, reklam, gizlilik korumasından, güneş kontrolüne ve kırılmaya karşı korumaya kadar genişleyen, alanları canlandıran, pratik ve ustaca çözümler sunar.


Uygulamalar

 • Promosyon Reklamcılığı için Cam Grafik Uygulamaları
  Promosyon Reklamcılığı için Cam Grafik Uygulamaları

  Pencereleriniz, ihtiyacınız olan herhangi bir mesajı veya resmi görüntülemek için kullanılabilir. İster basit bir yazı seti isterse karmaşık bir basılı grafik olsun, 3M'de her uygulamaya uyacak malzeme vardır.

 • Marka Kimliği İçin Cam Grafik Uygulamaları
  Marka Kimliği İçin Cam Grafik Uygulamaları

  Markanızı göstermek için pencerelerinizi kullanın. Hem oradan geçen insanlarla hem de ofisinizin girişindeki cam kapılarla, 3M cam grafik uygulama filmleri size kurumsal kimliğinizi geliştirme fırsatı verir.

 • Gizlilik için Cam Filmleri
  Gizlilik için Cam Filmleri

  3M cam filmleri kullanmanın tek yararı cam pencerelerinizin harika görünmesini sağlamak değildir, aynı zamanda ofis ve toplantı odalarınıza hem iyi bir gizlilik sunar hem de buraların aydınlık, parlak ve açık kalmasını sağlar.

 • Koruma Amaçlı Cam Filmleri
  Koruma Amaçlı Cam Filmleri

  Kırık bir pencereden çıkan cam parçası ciddi sonuçlara neden olabilir. Bir sorun oluşmadan önce proaktif olarak koruyucu önlemler almak daha iyidir. 3M™ Scotchshield™ Cam Filmi, kırılan cam parçalarını ve kıymıkları bir arada tutar.


Videolar


Cam Grafik Uygulaması Hakkında

3M cam filmleri, ofisleri dekore etmek, gizliliği korumak veya bir şirket logosunu göstermek için kullanılabilir. Daha karmaşık bir tasarım oluşturmak için vinil harfler kesilerek baskı yapılan cam veya pencere grafik uygulamalarında kullanılabilir. 3M cam grafik uygulama malzemeleri yüksek kaliteli ve dayanıklıdır.