Ağır Endüstriyel Kaynak Kütüphanesi

Teknik ve güvenlik dokümanlarından broşürlere ve bültenlere, Ağır Endüstriyel ürünler marketi için kaynaklar sunuyoruz.


Daha Hızlı, Daha Güçlü, Daha Hafif, Daha Temiz
 • Dayanıklılığın olmazsa olmaz sayıldığı yüksek sıcaklık, dondurucu soğuk, yüksek basınçlı veya yüksek-voltajlı ortamlarda, 3M, performans ve verimlilik artışına destek olur.


Ağır Endüstriyel Ürünler ve Uygulamalar


 • 3M’i ekibinizin bir parçası yapın

  3M yetkinliklerini Ağır Endüstriyel ekibinizin bir parçası yapın

  3M, verimlilik, üretkenlik ve denetim arttırmanın yeni yolları için kurtarıcı kaynağınızdır. Akustik, vibrasyon ve gürültü şiddeti kontrolüne yönelik tasarımlarda deneyimlerimizden faydalanın. Endüstriyel uygulamalar için üstün yapışkan ve bant seçkimizle ürünlerinizi nem ve su girişlerinden koruyun. Maliyetleri düşürmek, boyutları küçültmek ve estetik ve kullanıcı rahatlığını iyileştirmek üzere tasarlanmış sayısız hafifletme çözümlerimiz de mevcuttur. Proses ekipmanlarını korumada yardımcı filtreleme ürünleri temin ediyoruz. Ağır Endüstriyel projenizi aşağıda sıraladıklarımız benzeri 3M ürünleriyle endüstrinin en iyisi haline getirin: 3M Filtrelemeden 3M™ Cam Baloncuklar Gelişmiş Seramikler

  3M™ Glass Bubbles

  Advanced Ceramics from 3M

  Filtration

 • 3M Ağır Endüstriyle İlişkili Pazarlar

  Ağır Endüstriyle İlişkili Pazarlar

  3M Ağır Endüstriyel ürünlerle çalışmanın zorluk ve risklerini bilir. Bizleri projenizi ilk seferde hatasız geliştirmeye sağlayan ürünler. Bu pazarlarla ilgili ürünlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

  3M Madencilik, Petrol ve Gaz

  Metal İşleme

  Elektrik Üretimi

  Havacılık ve Uzay


Gelin Birlikte Çalışalım

Ağır Endüstri ürününe mi, teknik veya uygulama tavsiyesine mi bakmıştınız, yoksa bir 3M uzmanının yardımını mi talep ediyorsunuz? Bizlerle temasa geçin.