Ağır Endüstriyel için Ürün Uygulamaları

Deneyim
Mükemmellik bir prosestir. Biz doğru araçları temin ederiz.

3M, ağır endüstriyel proseslerinizde ihtiyacınız olan ürünlere sahiptir.

3M ile İletişime Geçin

Ağır endüstriyel ürün ve proseslerinizi iyileştirmek için 3M'le ortak olun

Kaynaklama, parlatma, temizleme için. Gürültü, ağırlık veya sıcaklık kontrolü için. Ürününüzü daha iyi uçuracak, yüzdürecek, kazdıracak, yarıştıracak, veya ilettirecek hemen her şey için 3M’i arayın.

 • Ağır endüstriyel yapıştırma uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Yapıştırma

  3M’in yapıştırma çözümleriyle plakaları yapıştırır, panelleri tutup, sabitler, gürültülü montaj ekipmanlarını azaltır, daha seri ve daha kolay hareket, yeniden konfigürasyon ve yeniden montaj sağlar.

  3M™ Polyester Bant

 • Ağır endüstriyel birleştirme uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Bağlama

  Vidalara ve diğer mekanik sabitleyicilere ispatlı bir alternatif olarak bağlama bantları ve yapışkanları aynı anda hem güç, hem de sızdırmazlık sağlar. Ağır Endüstriyel ortamınızın hem içi, hem de dışı için performansları ispatlı yüksek kaliteli, hatasız formülasyonlar.

  Çift-Taraflı Bağlama Bantları

 • Ağır endüstriyel temizlik uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Temizlik

  Bina tesislerinden, pas, kaplama, boya sökmeye, tüm temizlik işleriniz için 3M, işyerinizdeki performansınızı ve verimliliğinizi arttırıcı temizlik çözümlerine sahiptir.

 • Ağır endüstriyel kaplama ve boya uygulamaları için 3M ürünleri.
  Kaplama ve Boya Uygulamaları

  Üretimden hassaslığa, kalın kaplamalardan incelerine, 3M Sprey Çözümleri, temizlik ve bakımı daha hızlı ve kolay hale getirip, daha az solvent kullanılmasını sağlayarak, imalât tesislerine üstün performans sağlar.

 • Ağır endüstriyel ses bastırma uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Ses Bastırma

  Ürününüzün performansını arttırmak için gürültü ve vibrasyonu azaltır. 3M’in Akustik Çözümleri sorunsuz, neredeyse sessiz sedasız işleyen bir ağır ekipman için istenmeyen sesleri kesip, vibrasyonu minimuma indirir.

  3M™ Ses Bastırma Bantları

 • Ağır endüstriyel tutturma uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Bantlar

  Güçlü ve kolayca sökülebilir 3M tutturma çözümleri tasarımlarınızda vida, cıvata ve perçinlerin yerini alır.

  3M™ VHB™ Bantları
  3M™ Bantları

 • Ağır endüstriyel filtrasyon uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Filtrasyon

  Ekipmanınızın ömrünü uzatır ve imalât esnasında ürün kalite özelliklerinin korunmasına yardımcı olur. 3M hava ve su filtreleme ürünleri, ürün kalitesine olumsuz etki edebilecek zararlı katışıklıkları azaltır ve ekipmanı sorunsuz işler halde tutarak bakım masraflarınızın azalmasına yardımcı olur.

 • Ağır endüstriyel bitirme uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Finisaj

  Ürün geometrisini bozmadan istenen yüzey pürüzlülüğünü sağlar. 3M, bant, disk, tabaka, rulo, teker, ruloların bulunduğu geniş aşındırıcı portfolyosuyla tüm işlerinizde uzmanlık sunar.

 • Ağır endüstriyel taşlama uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Taşlama

  Kaynakları düzleştirir, tümsekleri biler, parçaları belli geometrik şekillere sokar ve yüzey bozukluklarını giderir. 3M’in abrasif tekerleri, diskleri ve kayışları, metal, seramik, fiberglas ve daha pek çok farklı malzemeyle çalışırken en iyi sonuçları almanıza yardımcı olurlar.

  3M™ Cubitron™ II Fiber Diskler

 • Ağır endüstriyel işlemlerde güç yoğunluğunu arttırma için 3M ürünleri
  Güç yoğunluğunu arttırma

  Cıvatalı bileşenlerin birbirlerine mikro-ölçekli kilitlenmesini sağlayan 3M™ Friksiyon Şimleriyle motorlarınızın güç yoğunluğunu arttırın.

  3M™ Friksiyon Şimleri

 • Ağır endüstriyel hafifletme uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Hafifletme

  Daha fazla hafiflik gerektiğinde – bilindik köpük teknolojisi de çok zayıf olduğundan – cam baloncuk teknolojisine yönelin. 3M boşluklu cam baloncuklarla doldurulmuş plastik yapılar, bir yandan parçaları güçlü ve rijit tutarken, bir yandan da ekstra ağırlıkları ortadan kaldırarak yakıt ve nakliye masraflarının azalmasına yardımcı olur.

  3M™ Cam Baloncuklar

 • Ağır endüstriyel cilâlama uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Finisaj

  İş parçaları ve kısımların çiziklerini düzelterek, üzerlerine bitirici rötuşlar kondurun. 3M abrasifleriyle kolay fonksiyonel veya estetik bitirmeler.

 • Ağır endüstriyel güç aktarımı uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Güç Aktarımı

  Ağır endüstriyel ekipmanlar için güç aktarım çözümleriyle akü ömrünü uzatın, yakıt verimliliğini arttırın ve emisyonların azalmasına yardımcı olun. Krank milleri, kam milleri ve dişliler gibi güç aktarım bileşenleri üzerinde işlerin pürüzsüz ilerlemesi için ihtiyacınız olan bitirmeyi sağlayın. Güç aktarımı soğutucu akışlarının temiz tutulmasına ve optimum iş görmesine yardımcı olur

  3M™ Microfinishing Film

 • Ağır endüstriyel ekipman ve ürün emisyonu azaltıcı 3M ürünleri
  Emisyon azaltımı

  Güvenilirlikten ödün vermeksizin güç araç emisyonu gerekliliklerini karşılayın, hatta aşın. 3M’in kullanımı kolay ve aşırı sıcaklarda dayanıklı Interam™ mat altlıkları ve yalıtım ürünleri, performansınızı düşürmeksizin kirliliğinizi azaltırlar.

 • Alan daraltıcı ağır endüstriyel uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Alan daraltma

  3M™ Akrilik Köpüklü bantlar ve 3M™ Dual-lock™ Tutturucuları, tıraşlama ve contalama bileşenlerinin yapıştırılması için mekanik tutturma metotlarının yerini alabilecek pek çok uygulamada kullanılabilirler. Mekanik klipslerin, tellerin ve kanalların yerini almaları, daha iyi sızdırmazlık, korozyon bölgelerinin azaltılması ve tasarım esnekliği gibi faydalara ek olarak, kayda değer ağırlık azalmaları elde edilebilir.

 • Ağır endüstriyel kumlama uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Sanding

  Dayanıklı ve ağır endüstriyel ekipmanınız için, 3M kumlama ürünleri, hidrolik yüzey uygulamalarında sürtünme azaltımından tutun da, pas, kaplama ve boya temizliğine kadar sağladığı yardımlarla işlemlerinize değer katar.

 • Ağır endüstriyel contalama uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Contalama

  Contala ve bırak. Eklemleri, dikişleri ve diğer geçirimli alanları aşırı ısıdan, zararlı kimyasallardan ve diğer çevresel ajanlardan hızla ve ilâve yük bindirmeden korur. 3M, içinizi rahat ettirecek nem geçirmezlik ve yalıtım için çeşitli hafif, seri-kürleyici çözümler sunar.

 • Ağır endüstriyel termal yönetim uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Termal yönetim

  Isı, hassas elektronik aletlerin düşmanı olup, ekipmanların soğuk tutulması da kıymetli çalışma alanında kayıplara yol açabilir. 3M’in bor nitrür soğutucu dolguları, bir yandan elektriksel yalıtım sağlayıp, bir yandan da ısıyı etkin biçimde iletip, yayarak, elektronik aletleri korur. Metal ısı gidericilere daha düşük ağırlıklı bir alternatif olarak, tasarım özgürlüğü ve birden çok parçaya fonksiyonel entegrasyon sağlar.

  3M™ Boron Nitrür Soğutucu Dolguları

  3M™ Nextel™ Seramik Elyaf

 • Ağır endüstriyel uygulama malzemelerinizi güçlendirmede 3M seramik ürünlerini kullanın
  Seramiklerle güçlendirme

  Düşük ağırlıklı güç, endüstriyel tasarımın geleceğidir. Seramikler de bileşen ağırlıklarının dağılmasında, gücün muhafazasında ve ısının kontrolünde yardımcı olurlar. 3M’in gelişmiş seramikleri metal parçaların yerini alabilecek kadar güçlü olmalarının yanı sıra, düşük ağırlığıyla genel performansı arttırır. Düşük ağırlıklı ısıya dirençli kompozitler veya kumaşların içine dokuyarak üstün yangın koruma elde etmede 3M seramiklerini kullanın.

  3M™ Gelişmiş Seramikleri

 • Ağır endüstriyel kaynaklama uygulama ve çözümleri için 3M ürünleri.
  Kaynaklama

  İnovatif kaynak güvenliği ürünleri kaynak performansının ve kaynakçının işinin daha güvenli ve rahat hale gelmesini sağlar. 3M, göz, yüz ve solunum sistemi koruması sağlayıcı Speedglas Kaynak Kasklarının tedarikçisidir.