3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP420 Siyah

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Yüksek soyulma ve kayma dayanımıyla yüksek ve düşük sıcaklıklarda uzun süre kalıcı bağlantı oluşturur

​Darbe ve yorgunluk direnci sağlayacak şekilde sertleştirilmiştir

20 dakikalık çalışma ömrü konumlandırma ve ayarlama için zaman sağlar

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Yüksek soyulma ve kayma dayanımıyla yüksek ve düşük sıcaklıklarda uzun süre kalıcı bağlantı oluşturur
 • ​Darbe ve yorgunluk direnci sağlayacak şekilde sertleştirilmiştir
 • 20 dakikalık çalışma ömrü konumlandırma ve ayarlama için zaman sağlar
 • Yapıştırıcı oda sıcaklığında kurur, bu nedenle en zorlu uygulamalar için kullanışlı ve kullanımı kolay bir çözümdür

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP420, talepkar yapıştırma zorluklarını karşılamak için yüksek darbe ve yorulma direnci ile birlikte iyi mukavemet sağlayan sertleştirilmiş, iki parçalı bir epoksi yapısal yapıştırıcıdır. 3M™ Scotch-Weld Epoksi Yapıştırıcı DP420, birçok uygulamada mekanik bağlantıların, vidaların, perçinlerin, punta kaynaklarının yerine geçebilir.

Çoğu uygulamada, mekanik bağlantıların, vidaların, perçinlerin, punta kaynaklarının yerine 3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı 420'yi uygulayın. İki parçalı epoksi yapısal yapıştırıcımız sertleştirilmiştir ve yüksek darbe ve titreşim direnci ile çok güçlüdür. Ayrıca sarkma yapmayan, yüksek soyma ve kesme mukavemetine sahip yapıştırıcımızla 20 dakikalık çok yönlü bir çalışma ömrü elde edersiniz. Orta derece çalışma ömrü, uyum için konumlandırma ve ayar için bolca zaman sağlar. Yapıştırıcımız oda sıcaklığında sertleşir, bu nedenle en zorlu uygulamalarınız için bile kullanışlı ve kullanımı kolaydır. En zorlu projeleriniz için idealdir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.