3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8410NS, Yeşil, 45 ml

 • 3M ID 7100024055
 • UPC 00051115709944

11 dakikalık çalışma süresi ile 36 dakikada yapısal mukavemet

Mükemmel kesme, soyma ve yüksek darbe direnci

Çoğu metal ve plastik dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere yapışır

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • 11 dakikalık çalışma süresi ile 36 dakikada yapısal mukavemet
 • Mükemmel kesme, soyma ve yüksek darbe direnci
 • Çoğu metal ve plastik dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere yapışır
 • Minimum yüzey hazırlığı ile yüksek mukavemet

3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8410NS, sarkma yapmayan, sert, iki komponentli bir akrilik yapıştırıcıdır. Bu sertleştirilmiş ürün, hafif yağlı yüzeyler de dahil olmak üzere, birçok plastik ve metale daha iyi yapışma sağlar. Dakikalar içinde yapısal mukavemet sağlayacak şekilde kısa bir mukavemet oluşturma süresine sahip dayanıklı bir üründür.

Bir Duo-Pak (DP) boyutlu yapıştırıcı kullanırken, uygun ve doğru ölçüm, karıştırma ve uygulama için 3M uygulama ekipmanlarına güvenin. Mükemmel Kesme, Soyma ve Darbe Mukavemeti ile Sarkma Yapmaz 3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8425NS, 10:1 karışım oranına sahip sarkmayan bir akrilik yapıştırıcıdır. Yapıştırmadan önce yüzeyleri konumlandırmak için zaman tanıyan 25 dakikalık bir çalışma süresine sahiptir. Bu çalışma süresi, çalışma süresi ve kuruma süresi ısı ile hızlandırılabilir. Tamamen kuruduğunda bu yapıştırıcı, yaklaşık 56 dakikada, 1.000 psi'lik (7 MPa) üst üste binme kesme mukavemetine ulaşır; yüksek soyma ve darbe performansı özellikleri ile verim ve üretkenliği artırır. Bu süre, piyasadaki diğer akrilik yapıştırıcılardan çok daha kısadır. 24 saat içinde tam kurumaya ulaşılır. Önerilen Uygulamalar HVAC, cihaz, spor malzemeleri ve özel araçlar gibi metal işleme Panodan çerçeveye yapıştırma, döşeme bağlantısı, harf yapıştırma ve çerçeve montajı gibi tabela üretimi Plastikler, kompozitleri ve toz kaplamaları metale yapıştırma Genellikle, montaj için daha uzun bir çalışma süresine ihtiyaç duyulan daha büyük parçalar için kullanılır 25 Dakikalık Çalışma Süresi ile 56 Dakikada Yapısal Mukavemet Sarkma yapmama özelliğiyle, yapıştırıcının tam olarak istediğiniz yere uygulanacağından ve uygulama veya yapıştırma işlemleri sırasında hareket etmeyeceğinden emin olursunuz. 3M™ Scotch-Weld™ Akrilik Yapıştırıcı DP8425NS, çoğu plastik, metal ve yağlı yüzeyler dahil olmak üzere çok fazla malzemeyi iyi yapıştırır. Bu yapıştırıcı ile oluşturulan bağ dayanıklıdır ve mükemmel kesme mukavemeti ve darbe direncine sahiptir. Ürünün oda sıcaklığında 18 aylık raf ömrü envanter yönetimini kolaylaştırır. Akrilikle Kolay Yapışma Akrilik yapıştırıcılar, mükemmel yapışma mukavemeti ve dayanıklılık sağlayan iki komponentli metil metakrilat (MMA) yapıştırıcılardır. Genellikle epoksi yapıştırıcılar veya epoksi tutkal olarak adlandırılan akrilikler, aslında kendi benzersiz özelliklerine sahip ayrı bir kimyasal aileye aittir. Akrilik yapıştırıcılar, daha yüksek kuruma hızı, yağlı veya hazırlıksız yapıştırma yüzeyleri için daha yüksek tolerans ve hemen hemen tüm plastikler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere yapışma yeteneği dahil, kullanımlarını kolaylaştıran çeşitli özelliklere sahiptir. Yeni akrilik yapıştırıcı formülasyonları, uzun raf ömrü ile oda sıcaklığında stabildir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Açılma Süresi 10 dakika @ 72 F (22 C)
Endüstriler Ahşap İşleri, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, Denizcilik, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Kompozit, MRO, Metal İşleme, Tabela, Taşımacılık, Tüketici Ürünleri, Özel Araç
Fiziki Form Akışkan Sıvı
Hacim 45 mL
Kap Boyutu (Metrik) 45 mL
Kesme Mukavemeti 4100 Pound_Per_Square_Inch
Koli başına Ünite 12.0
Kullanım Ömrü 10 min - 12 min
Markalar Scotch-Weld™
Oda Sıcaklığında Viskozite Aralığı (cps) 35,000-75,000
Performans Düzeyi En İyi
Saklama Sıcaklığı (Santigrat) 22℃
Tasarım Zorlukları Darbe ve Şok Emme, Gürültü Titreşimi ve Sarsıntı Kontrolü NVH
Uygulamalar Darbeye Karşı Dayanıklı
Yapıştırıcı Tipi Akrilik
Yüzey Tipi Painted, Pürüzsüz, Toz Kaplamalı, Yağlı
Ürün Formu Filtre