Tekne Grafik Uygulaması

Tekne Grafik Uygulaması

Su, harika grafiklere engel değildir.

Tekneler, sahipleri ve reklamcılar için bir sonraki büyük uygulama alandır. Tekne sahipleri, deniz taşıtlarını geleneksel olarak bir isimle kişiselleştirmişlerdir. Şimdi kanıtlanmış 3M malzemeleriyle ve garantileriyle tekne sahipleri, seçtikleri adla uyumlu daha etkili ve canlı bir görüntü oluşturma özgürlüğüne sahip olabilir. Tekneler artık kurumsal logoları ve promosyon grafik uygulamalarını, grafiklerde herhangi bir su hasarı korkusu olmadan kullanabilir. Ayrıca teknenin iç kısmının yenilenmesi gerekiyorsa, 3M iç mekan yüzey filmleri kabine tamamen yeni bir görünüm kazandırabilir.


Uygulamalar

3M baskı yapılabilen grafik malzemeleri ile teknenizin öne çıkmasını sağlayın.

 • Dış Mekan Grafik Uygulamaları
  Dış Mekan Grafik Uygulamaları

  Bir yarış teknesi, turist teknesi veya kendi özel tekneniz olsun, 3M grafik uygulamaları bir mesajı iletmek, bir logoyu göstermek veya sadece etkileyici bir tasarım eklemek için kullanılabilir. 3M grafik uygulamaları, teknelerin dış cephelerinde kullanıma uygundur ve soyulma, solma ve kabarmaya karşı dayanım sunar.

 • İç Mekan Yenileme
  İç Mekan Yenileme

  Tekneler için iç mekan yenileme malzemelerinin yüksek alev geciktirici performansa ve suya, kire ve darbeye karşı mükemmel bir dirence sahip olması gerekir. 3M™ DI-NOC™ Mimari Kaplamalar tüm bu gereksinimleri karşılar ve teknelerin hızlı bir şekilde yenilenmesi için ideal ve yenilikçi bir çözümdür.


Videolar


Tekne Resim Galerisi

 • 3M tekne
  Dec 1, 1901
 • 3M tekne

   

  Dec 1, 1901
 • 3M tekne

   

  Dec 1, 1901
 • 3M tekne

   

  Dec 1, 1901
 • 3M tekne

   

  Dec 1, 1901

Tekne Grafik Uygulaması Hakkında

3M kaplama filmleri teknenizin görünümünü değiştirebilir. İsminizin, logonuzun veya grafik stilinizin fark edilmesini sağlamak için tekneniz grafiklerle kaplanabilir.