Acil Durum Aracı Grafik Uygulaması

Acil Durum Aracı Folyoları

Acil durum servislerimiz için görülmek hayati önem taşır.

Görüş mesafesinin düşük olduğu zamanlarda yolda acil durum hizmeti sunan bir araç olarak görülmek daha da önemlidir. Arızalar için destek sağlıyor, yol bakımı yapıyor ya da kaza ve acil durumlarda halka yardım sağlıyor olsanız da, hem acil durum araçları hem de diğer sürücüler için güvenlik çok önemlidir.

3M reflektif malzemeler, görüş mesafesinin düşük olduğu zamanlarda ve ideal olmayan hava koşullarında büyük fark yaratabilir ve acil durum hizmetlerinin sorunlara neden olmaktan çok çözmeye odaklanabilmesini sağlar.


Uygulamalar

 • Reflektif Malzemeler

  Reflektif Malzemeler

  Reflektif malzemeler aracınızı gece gündüz görünür kılar. Görülebilen araçlar daha güvenlidir. Bu, özellikle yüksek hızlarda seyahat eden, ağır yük taşıyan veya yoğun yollarda veya yüksek hızlı otoyollarda duran araçlar için önemlidir. Son derece görünür araç işaretleri, yol kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için ayrılmaz bir parçadır.


Videolar

Acil Durum Araçları Resim Galerisi

 • 3M acil durum
  Dec 1, 1901
 • 3M acil durum

   

  Dec 1, 1901
 • 3M acil durum

   

  Dec 1, 1901
 • 3M acil durum

   

  Dec 1, 1901
 • 3M acil durum

   

  Dec 1, 1901

Acil Durum Aracı Grafik Uygulaması Hakkında

Ambulanslar, polis arabaları ve itfaiye araçları için görüş kritiktir. Yüksek derecede reflektif araç işaretlerinin kullanılması, acil durum çalışanlarını ve araçlarını korur. Son derece görünür araç işaretleri, yol kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için ayrılmaz bir parçadır.