* 3M™ Envision™ Difüzör Film 3735-50 üzerinde film serisi 3730'u kullanan çoğu grafik, 3M™ Difüzör Film 3635-30 üzerinde 3M™ Scotchcal™ Yarı Şeffaf Grafik Film Serisi 3630'u kullanan diğer grafiklere kıyasla daha fazla ışık geçirimi sağlar. Detaylar için 3M Ürün Bülteni 3630/3730'e bakın.


3M™ Renkli Yarı Şeffaf Film

3M Renkli Işık Geçirgen Filmler

 

Şimdi 34 yeni rengi birlikte 100’den fazla renkte mevcut!

Işıklı tabelalar için artık yeni renkler mevcut

Mesele marka tanınırlığı, yeni ve var olan müşterilerin ilgisini çekme becerisi olduğunda, şirketin nerede bulunduğuna veya doğasına bakılmaksızın imaj her şey olacaktır. Bu prensipler, bir ışıklı tabelanın müşteriyi kazanma veya kaybetme arasındaki fark olabileceği tabela endüstrisinde geçerlidir.

Renkli ışık geçirgen filmlerin uzun vadeli başarısı üzerine ilerlerken endüstrideki bu büyüyen zorlukları karşılamak amacıyla 3M, 3M™ Envision™ Işık Geçirgen Film Serisi 3730'a 7 yeni renk ve 3M™ Scotchcal™ Işık Geçirgen Grafik Film Serisi 3630'a 27 yeni renk dahil olmak üzere, 34 yeni dinamik rengi piyasaya sürdü.

Yeni gölge renkler arasında Deep Sea Blue, Fire Engine Red, Glacial Green ve daha fazlası olacak. 3M'nin renkli Işık Geçirgen film yelpazesi artık toplamda 103 seçeneğe sahip. Bunlara, piyasaya yeni sürülen Sultan Blue renginde yeni 3M™ Çift Renkli Film 3635 de eşlik ediyor. Genişletilmiş ışık geçirgen film grubu, ayrıca injket basılabilir filmler, ışık yönetimli filmler, laminasyonlar ve esnek yüzeyleri de içeren 3M Işıklı Tabela Çözümleri portföyünü destekliyor. Bu kapsamlı portföy, 3M'i şirketlerin rakipsiz küresel istikrar ve yaratıcı potansiyeli elde etmesini sağlayan ışıklı tabela renk ve tasarım seçeneklerinin önemli bir terdarikçisi konumuna getirmekte.

 • Renk tablosu

  Renk Tablosu

  Renkli ışık geçirgen film yelpazesinin tüm seçeneklerini görün

  Daha fazla renk, daha fazla fırsat, daha fazla iş. Genişletilmiş 3M ışık geçirgen film renkleri grubunu atölyenizde sergileyin.

 • 3M olarak hedefimiz, şirketlerin markalarını tanıtma konusunda güvendiği iş ortağı olmaktır. ışık geçirgen film renklerindeki bu genişlemeyle elde edilen yalnızca renkler değil, doğru renklerdir. Yoğun araştırma ve pazar analizinden sonra 3M, tasarımda yeni ortaya çıkan trendler ve kurumsal kimlikle uyumlu renkler geliştirerek 3M müşterilerinin ve iş ortaklarının, pazarlama hedeflerini elde etmek için ihtiyaç duyduğu ürünlere sahip olmasını sağladı.

  3M™ Envision™ Işık geçirgen Film Serisi 3730 içindeki yeni renk tercihleri arasında Regal Red, Burgundy, Raspberry, Olympic Blue, Plum Purple, Teal Green ve Holly Green bulunmaktadır. Envision 3730 filmleri, müşterilerin ışıklı tabelaların parlaklık ve enerji verimliliğini kendilerine özel ihtiyaçlarına uyarlamasına imkan tanıyan yüksek ışık geçirgenlik seviyeleri sağlar.* Ayrıca, iş sahiplerine marka imajını güçlendirebilen ve sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunabilen bir ürün sunar.

  Tüm 3M Işıklı Tabela Çözümü ürünleri, atölye sahiplerine filmlerin tam da müşterilerin beklediği şekilde performans göstereceği güvenini veren 3M™ MCS™ Garantisi ile desteklenmektedir. Marka sahipleri veya tabela atölyeleri aradığı rengi bulamazsa, 3M renkleri isteğe bağlı şekilde de eşleştirebilir ve böylece marka kimliklerinin dünyanın her yerinde her zaman tutarlı kalmasını sağlar.

* 3M™ Envision™ Difüzör Film 3735-50 üzerinde film serisi 3730'u kullanan çoğu grafik, 3M™ Difüzör Film 3635-30 üzerinde 3M™ Scotchcal™ Işık Geçirgen Grafik Film Serisi 3630'u kullanan diğer grafiklere kıyasla daha fazla ışık geçirimi sağlar. Detaylar için 3M Ürün Bülteni 3630/3730'e bakın.


Video Kütüphanesi