Grafik ve İşaretler ile ilgili ürün bilgileri

  • Baskı gerçek ve rekabet çetin, ancak 3M arkanızda. İster ilk vinil araç kaplama işinizi yapıyor, ister görüp geçirmiş, yılların tecrübesine sahip bir müşteriyle ilgileniyor olun, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak kaynaklara sahibiz.

  • Araç kaplama, araç grafikleri ve duvar kaplamalarına olan talep büyüyor; bu da pazarlama ve reklam kampanyasının temelini atmanın tam zamanı demek. Bu kılavuzun, dijital pazarlamayı etkin biçimde kullanma ve bunu, kaplama işinizi büyütmek için tasarlanmış bir stratejiye dönüştürmenin en iyi yolları konusunda rehber görevi görmesini umuyoruz.

  • Bir kaplama işinin başarılı olması için karlı olması ve karlı kalması gereklidir. Kaplama filmi maliyetleri ile müşteri çekmek ve korumak için rekabetçi fiyatlar sunma arasında, herkesi mutlu edecek orta yolu nasıl bulursunuz? Hangi ürünler en iyi yatırım getirisini sağlar? Okumaya devam edin!

  • Yazıcınız, kaplama işinizde yürüttüğünüz projelerin hızını, hacmini ve nihai kalitesini belirleyebilir. Bir ekipman parçasından çok daha fazlasıdır. Dijital yazıcınız, işinizin olmazsa olmaz bir uzantısıdır. Projelerinizi kesintisiz biçimde yürütmek ve grafik baskılarınızı mükemmelleştirmek için ihtiyaç duyacağınız ipuçlarını ve püf noktalarını keşfedin.