Grafik film örneklerine bakan insanlar

3M Select Programı: Başarı için Ortaklık

Kapanış  
 • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Gönder Submit

Özür dileriz.

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Bu belgeyi istediğiniz için teşekkür ederiz. Broşür (PDF, 657 KB) bağlantısını burada bulabilirsiniz.

Umarız materyalleri sizin için yararlı olur.

Başka sorularınız olması durumunda lütfen sayfanın altında bulunan iletişim formunu doldurun.

Hayatınızda grafikle ilgili vereceğiniz en iyi karar

İşinizi kurdunuz ve öne çıkacak ve kalıcı olacak bir marka oluşturdunuz. Bu nedenle, marka grafikleriniz için malzeme seçimi söz konusu olduğunda, bunların beklentilerinizi karşıladığından emin olmak istersiniz. Bir 3M Select Grafik Sağlayıcı seçerek tamamlanmış grafiğin güvenilir bir 3M sağlayıcısı tarafından üretildiği ve kalifiye bir uygulayıcı tarafından uygulandığı konusunda içiniz rahat olur.

 • Select Grafik Sağlayıcı

  Neden bir 3M Select Grafik Sağlayıcı seçmelisiniz?


  3M Select Grafik Sağlayıcılar, aşağıdaki önemli pazarlarda yüksek kalite ve uygulama tutarlılığı sağlamak için 3M tarafından belirlenen kriterleri karşılayan köklü bir uygulama merkezleri ağıdır:


  • Filo
  • Demiryolu
  • İç ve Dış Dekorasyon
  • Güneş Kontrolü ve Güvenlik Filmleri
  • Tüketici Otomotivi
Araç kaplama uygulaması yapan adam

Projeleriniz için kalite ve tutarlılık

Grafik çözümleri için güvenilir sağlayıcınızı keşfedin

İster tek bir araç kaplaması ister büyük filo proje desteği, enerji tasarrufu ve sürdürülebilir çözümler veya çarpıcı iç tasarımlar arıyor olun, güvenilir 3M Select Grafik Sağlayıcılar ağımız ihtiyaçlarınızı karşılar.

Taşımacılık

 • Filo logosu
  • Filo sahipleri:
   Araç markalaması aracılığıyla markanızı yoldayken tanıtın

   "Filo Grafikleri" için onaylanan 3M Select Grafik Sağlayıcılar, benzersiz tasarımlara sahip harfler ve basılı grafikler dahil olmak üzere 3M Grafik Filmlerinin uygulanması için özel olarak eğitilerek ihtiyaçlarınız için doğru filmin kullanılmasını sağlar. • Demiryolu logosu
  • Demiryolu mühendisleri:
   Hareket halindeyken deneyimi iyileştirin

   Boya değişimi, vandalizme karşı yüzey koruması, maliyet verimliliği veya garantiler; demiryolu endüstrisinde bir film seçerken dikkate alınması gereken temel unsurlardır. "Ray" sertifikasına sahip 3M Select Grafik Sağlayıcılar, film seçimi ve uygulamasında profesyoneldir ve film baskısından uygulamaya kadar garanti sağlar.

Ticari binalar

 • İç tasarım logosu
  • Mimarlar, Tasarımcılar ve Tesis Yöneticileri:
   Minimum kesinti veya duruş süresi ile tasarım

   İç ve dış yüzeyler için 3M™ Filmlerle neredeyse bir gecede yeni bir görünüm yaratın. Bu alana yönelik 3M Select Grafik Sağlayıcılar, hızlı ve verimli uygulamanın yanı sıra uygulama sonrası bakım da sunar.

 • Bina Cam filmi logosu
  • Tesis Yöneticileri, Enerji Danışmanları:
   Enerji maliyetlerini düşürün ve karbon emisyonlarını azaltın

   3M™ Cam Filmleri, enerji tasarrufuna yardımcı olabilir ve bir binada emniyet ve güvenlik sağlayabilir. "Güneş Kontrol ve Güvenlik Filmleri" sertifikasına sahip 3M Select Grafik Sağlayıcılar, doğru kurulum ve servis sağlar.

 • Aydınlatmalı tabela logosu
  • Tesis Yöneticileri:
   Dış mekan tabelaları için optimum performans sağlayın

   "Aydınlatmalı Tabela" için onaylanan 3M Select Grafik Sağlayıcılar, maliyet tasarrufu sağlarken aynı zamanda aydınlatmalı tabelalar için özel efektler oluşturma konusunda özel bilgiye sahiptir.

Kişisel otomotiv

 • Araç kaplaması logosu
  • Araba meraklıları:
   Kendi olağanüstü stilinizi yaratın

   3M araç kaplamalarıyla kalabalığın içinde öne çıkın. "Araç Kaplama" için onaylı 3M Select Grafik Sağlayıcıların tümü tam eğitimlidir, son derece deneyimlidir ve araç kaplamanın çok yüksek standartlarına aşinadır.

 • Boya koruma filmi logosu

  Arabanızın harika görünmesini sağlamak için boyanızı şeffaf film tabakasıyla koruyun. Bu alanda onaylı Select Grafik Sağlayıcılar, en kaliteli filmlerimize uygun son derece profesyonel bir hizmet sunar.

 • Araç cam filmi logosu

  Arabanızı serin tutmak ve iç sıcaklığı yönetmek için cam filmleriyle stil ve koruma elde edin. "Cam Renklendirme" için onaylı 3M Select Grafik Sağlayıcılar, hızlı ve kaliteli uygulama sağlar ve ek öneriler de sağlayabilir.

İşletmeniz için gönül rahatlığı ve güven

Select Grafik Sağlayıcılar, yüksek kaliteli grafikler ürettiklerinden emin olmak için 3M tarafından incelenir. Tüm uygulama merkezleri, 3M Onaylı Uygulama Merkezleri Programı kriterlerini kullanarak güvenilir kurulum hizmeti sağlamak üzere eğitilir ve değerlendirilir, ayrıca tesisleri ve uygulama yöntemleri, 3M™ MCS™ (Eşleşen Parça Sistemi) standardını karşılamak için 3M tarafından periyodik olarak denetlenir.

3M Select Grafik Programı, 3M ve Select Grafik Sağlayıcı ortaklığı kapsamında uçtan uca garantinin ek korumasıyla tutarlı ve yüksek kaliteli bir hizmet sağlar.

 • Grafik film uygulayan adam

  Eğitim programı

  3M Onaylı Uygulama Merkezi programı, uygulama merkezlerinin becerilerini ve deneyimlerini onaylayan bir eğitim ve sertifikasyon programıdır.

 • El sıkışan adamlar

  Kapsamlı garantiler

  3M™ MCS™ Garantisi, uygulamadan sonra bile malzemeyi kapsayan kapsamlı bir garantidir. Select Grafik Sağlayıcılarımızın teknik uzmanlığı sayesinde gönül rahatlığı sağlar.


Dünya haritası simgesi
Size en yakın Select Grafik Sağlayıcı'yı bulun veya nasıl grafik sağlayıcısı olunacağını öğrenin

Profesyonel ve tutarlı kurulum standartları

 • Filo grafik uygulaması

  3M uzmanlığı ve teknolojisiyle dünyanın her yerindeki uygulama merkezlerini desteklemekten gurur duyuyoruz. 3M Onaylı, uygulama merkezlerinin becerilerini ve deneyimlerini onaylayan bir eğitim ve sertifikasyon programıdır.

  3M Select Grafik Sağlayıcı ile çalışmayı seçmek, grafiklerinizin eğitimli ve sertifikalı bir uygulama merkezi tarafından uygulanacağı anlamına gelir. Hizmetin profesyonel olmasını ve uygulamanın yüksek standartlar doğrultusunda tamamlanmasını sağlar.


Güvenilir ve kapsamlı grafik garantilerini seçin

3M, 3M™ MCS™ (3M Eşleşen Parça Sistemi) süreci kapsamında tamamlanmış grafik için bir garanti sağlar.

Bir 3M Select Grafik Sağlayıcı ve bir 3M Onaylı Uygulama Merkezi ile çalıştığınızda, yazdırılıp uygulandıktan sonra bile ürün garantisinden yararlanabileceksiniz. Garanti, 3M ürününün değiştirilmesini kapsar ve işçilik, baskı ve sökme masraflarını içerebilir; bu da size gönül rahatlığı sağlar.

Aydınlatmalı tabela benzin istasyonu

İşletmenizi koruyun

Videoyu izleyin


3M Select Grafik Sağlayıcı arayın

Projeniz için en yakın uzmanı bulun. Aşağıdan uygulama veya proje türünüze tıklayın ve bölgenizdeki Select Ortaklarını keşfedin:

cam filmi uygulayan adam

Katnılanmış deneyim ve uzmanlık.

Videoyu izleyin


Kapanış  

Kaynaklar

3M Select Programı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kaynaklarımıza göz atın


Bize ulaşın

 • İletişim Formu

  3M Select Programı, ürünlerimiz, garantilerimiz veya uygulama eğitimiyle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçin.
  Uzmanlarımız, sahip olabileceğiniz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyar

 • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Gönder

Özür dileriz...

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin...

Teşekkür ederiz.

Formunuz başarıyla gönderildi.