Yüksekte çalışma için düşüş durdurma sistemleri ve ekipmanları

3M yüksekte çalışma için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar. Kapsamlı çeşitlilikteki güvenilir, rahat, yenilikçi ve yüksek kalitede düşüş durdurma ekipmanlarını ve çözümlerini keşfedin; ankrajlar, emniyet kemerleri, konektörler, kurtarma ve tahliye ekipmanları, geçici ve kalıcı dikey ve yatay yaşam hattı sistemleri, kapalı alan ekipmanları, profesyonel eğitim hizmetleri ve çok daha fazlası.

Görevimiz, size kapsamlı bir çözüm sağlamaktır. Bu nedenle uzman uygulama mühendislerinden oluşan ve sizi risk değerlendirmesi, proje geliştirme ve ihtiyaçlarınız için en uygun yüksekte çalışma çözümü hakkında bilgilendirebilecek bir ekibimiz bulunmaktadır. Ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın.

Yüksekte çalışma için KKD
3M™ düşüş koruması markaları, DBI-SALA® ve Protecta®
Uzmana Sor

3M olarak teknik alanda yenilikçiliği ve uzmanlığı, en yüksek kalitede ürünler üretme tutkusuyla bir araya getiriyoruz. 3M™ düşüş koruması, yetkinliği kanıtlanmış ve güvenilir DBI-SALA® ve Protecta® düşüş koruması markaları ve çözümleriyle çalışan güvenliğini üst seviyeye çıkarır. Bu çözümler yenilikçi emniyet kemerlerini, lanyardları, ankrajları, yatay yaşam hatlarını, erişim sistemlerini, kurtarma ve tahliye ekipmanlarını, kapalı alan çözümlerini, tüm kişisel düşüş durdurma koruması için gerekli tüm KKD veya kişisel koruyucu donanımlarını ve çok daha fazlasını içermektedir!

CE ve ANSI dahil olmak üzere dünyanın en kapsamlı standartlarını ve kurallarını karşılar, size en üst düzeyde özgürlük ve güven sunarız. Sınır tanımadan hizmet sunarız!


Yer tutucu

Uzmanlardan oluşan ekibimizle iletişime geçin

Sorunuzu bize iletin

Yüksekte çalışma performansını geliştirmek için çözümler ve ürünler

Kişisel koruyucu donanım ve kişisel düşüş koruması alanında sektörün iki öncüsü olan 3M ve Capital Safety, yüksek performanslı çözümler sunmak üzere bir araya geldi. Artık 3M™, DBI-SALA® ve Protecta® markalarıyla çalışan güvenliğini, üretkenliği ve konforu geliştiren teknoloji ve ürünleri size sunmak üzere hiç olmadığı kadar donanımlıdır.

 • Logolar işaretler 3m koruma ancticaída

  3M™ DBI-SALA® ve Protecta® markaları

  3M™ DBI-SALA®: 75 yıldan fazla süredir, dünyanın birçok yerinde yüksekte çalışanlar işlerini gerektiği gibi yapmak ve eve güvenle dönmelerine yardımcı olan DBI-SALA® ürünlerine güveniyorlar. Bugün, 3M Düşüş Koruması bu gurur verici geleneği sürdürüyor ve çalışanların en iyi performanslarını güvenle ve rahatça ortaya koymalarını sağlayan üstün kalitede DBI-SALA® düşüş koruması çözümlerini sunuyor.

  3M™ Protecta®: Yüksekte çalışan her işçi, işinin boyutu veya türü ne olursa olsun, güven içinde olmayı hak eder. Bu nedenle Protecta®, güvenlik yönetmeliklerine uyacak ve çalışanların görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olacak güvenilir düşüş koruması çözümleri arayan güvenlik yöneticilerinin bir numaralı tercihi olmuştur. Güvenlikte global ve güvenilir bir maka olarak 3M™ Protecta®Düşüş Koruması çözümleri artık pratik, güvenilir ve sektör gereklilikleri ile uyumlu olan sorunsuz düşüş koruması için endüstrinin tercihi haline gelmiştir.


alanınız veya sektörünüz için entegre düşüş durdurma sistemleri

Düşüş durdurma sisteminizi nasıl veya nereye kuracağınızla ilgili sorularınız mı var? Ekipmanınızın yönetmeliklere uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Profesyonel ekibimiz yüksekte çalışma, iniş ve/veya kurtarma için kapsamlı bir risk önleyici plan geliştirmenize yardımcı olabilir.

Profesyonel ekibimiz her gün sektörünüzdeki tesislerin tasarımı, değerlendirmesi ve denetlenmesi üzerinde çalışmaktadır: Rüzgar gücü, inşaat, madencilik, petrol ve gaz, kimya endüstrisi, laboratuvarlar veya büyük ilaç firmaları, taşımacılık ve lojistik merkezleri, telekomünikasyon, çatı sistemleri, endüstriyel bakım, bina ve cephelerin bakımı, elektrik, kamu hizmetleri ve tesisleri, inceleme görevleri vb.... Ayrıca turistik gezi ve dinlence alanları, askeri altyapı ve kültürel miras sahaları gibi kapsamlı çeşitlilikte özel projeler üstlenmekteyiz.

 • Düşmeye karşı düşüş durdurma sistemleri
  • RİSKLERİN BELİRLENMESİ: Doğru şekilde koruma altında olmayan çalışma alanlarını belirlemenize yardımcı oluruz.
  • ÖNLEYİCİ DENETLEME: Saha ziyaretleri ile tesislerinizin veya kurulumlarınızın yönetmeliklere ve mevzuata uygun olup olmadığını değerlendiririz.
  • ÖZEL TESİS TASARIMI: Daha güvenli çalışma alanlarının tasarımı için tavsiye sunarız
  • KKD, EKİPMAN VE SİSTEMLERİN SEÇİMİ: Kurulumunuz, uygulamanız veya iş kolunuz için en uygun ekipmanın belirlenmesine yardımcı oluruz.
  • KURULUMLAR VE MONTAJ​: Ekipmanınızın mevzuat gerekliliklerine uygun olmasını sağlamaya yardımcı oluruz.
  • KURSLAR VE EĞİTİM: Çalışanlarınıza, kurtarma prosedürleri, KKD incelemesi ve fazlasını içeren pek çok farklı yüksekte çalışma senaryosu için eğitim sağlarız.

Düşüş durdurma sistemlerinin seçimi

Hangi düşüş durdurma sistemine ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz?

Yüksekte çalışma uzmanlarımız, size yardımcı olmak için burada.

Uzmana Sor

Hangi düşüş durdurma sistemine ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz?

Yüksekte çalışma uzmanlarımız, size yardımcı olmak için burada.

Uzmana Sor

Uzun yıllardır sektörünüzde çalışmaktayız

 • İnşatta yüksekte çalışma için düşüş durdurma sistemleri
  İnşaat

  KKD, düşüş durdurma sistemleri, yaşam hatları vb. İnşaat projeniz için ihtiyacınız olan her şey...

 • Madencilik sektöründe düşüş durdurma sistemleri
  Madencilik

  Yüksek riskli ortamlar için güvenlik ekipmanları...

 • Rüzgar sektörü için düşüş durdurma sistemleri
  Rüzgar enerjisi

  Rüzgar türbinleri için yaşam hatları, ankrajlar, kurtarma ve tahliye ekipmanları ve daha fazlasını içeren düşüş durdurma sistemleri...

 • Taşımacılık sektöründe düşüş durdurma sistemleri
  Taşımacılık

  Dağıtım merkezleri, havaalanları, taşımacılıktaki yükleme-boşaltma alanları, demiryolu veya tırların yükleme ve boşaltma çalışmaları ve daha fazlası için KKD ve yüksekte çalışma çözümleri...

 • Petrol ve gaz endüstrisinde düşüş durdurma sistemleri
  Petrol ve gaz

  Petrol ve Gaz alanı için özel olarak geliştirilmiş ve entegre teknoloji ile erişim ve kurtarma çözümleri...

 • Kamu sektörü ve telekomlarda düşüş durdurma sistemleri
  Kamu Hizmetleri ve Telekomlar

  Telekomünikasyon kuleleri için dikey düşüş durdurma sistemleri, kapalı alanlar için çok yönlü ve sağlam ekipmanlar...

 • Endüstriyel bakım faaliyetlerinde düşüş koruması
  Endüstriyel Bakım

  Endüstriyel bakım vb. için tehlikeli alanlara yönelik KKD ve erişim ekipmanları...

 • Profesyoneller için düşüş koruma ürünleri
  Kimya ve İlaç

  Ürünlerin koruyucu malzemelere zarar verebileceği sektörlerde, çalışma için özel ekipmanlar gereklidir...


Uzman Tavsiyesi

 • 3M'e talebiniz için teşekkür ederiz. Bu formda sağladığınız bilgiler, 3M gizlilik politikası ile tutarlı olarak kişisel bilgileriniz paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızın biri veya bir 3M temsilcisi tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek amacıyla kullanılacaktır.

 • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

 • Bir düşme koruma sistemi kurmanız mı gerekiyor?

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Gönder Gönder

Teşekkür ederiz.

Formunuz başarıyla gönderildi

Özür dileriz.

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin