Düşmeye Karşı Koruma Ürünleri - Önemli not ve Küresel Ürün Garantisi

 • Önemli not

  Önemli not

  Bu belgede açıklanan ürünün montaj ve kullanımı, kullanıcının bu tür bir ürünle ilgili daha önceden edinilmiş deneyime sahip olduğunu ve kurulumun yetkili bir uzman tarafından yapılacağını varsayar. Bu ürünün herhangi bir şekilde kullanımından önce, ürünün performansının amaçlanan uygulama dahilinde doğrulanması için bazı denemelerin gerçekleştirilmesi önerilir. Bu belgede yer alan tüm bilgi ve özellik ayrıntıları, bu 3M ürününe özgüdür ve diğer ürünlere veya ortamlara uygulanmaz. Bu ürünün bu belgeyi ihlal edecek şekilde kullanılmasının veya bu belgeyi ihlal eden herhangi bir eylemin riski, kullanıcıya aittir. Bu belgede yer alan ürüne ilişkin bilgi ve şartnamelere uygunluk, kullanıcıyı ek kurallara (güvenlik kuralları, prosedürler) uyma sorumluluğundan muaf tutmaz. Özellikle çevre ve bu ürünle aletlerin kullanımıyla ilgili operasyonel zorunluluklara uyum gözetilmelidir. 3M ve bağlı kuruluşları (bu unsurları doğrulayamayan veya kontrol edemeyen), karar ve kontrolünün dışında kalan, bu kuralların herhangi bir ihlalinin sonucundan sorumlu tutulamaz. Ürünler için garanti koşulları, diğer garanti veya tazminatlar hariç olmak üzere, satış sözleşmesi belgelerinde ve zorunlu ve geçerli hükümlerle belirlenir.

  KÜRESEL ÜRÜN GARANTİSİ, SINIRLI BAŞVURU YOLU VE SORUMLULUK SINIRLAMASI GARANTİ: AŞAĞIDAKİLER, ZIMNİ TİCARETE ELVERİŞLİLİK VEYA BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİ VE KOŞULLARI DA DÂHİL OLMAK ÜZERE, AÇIK VEYA ZIMNİ HER TÜRLÜ GARANTİ VE KOŞULUN YERİNİ ALMAKTADIR.

  Yerel yasalar aksini belirtmediği müddetçe, 3M düşme koruması ürünleri montaj tarihi veya orijinal sahibin ilk kullanım tarihinden itibaren bir yıl süreyle işçilik ve malzeme yönünden fabrika kusurlarına karşı garantilidir.

  SINIRLI BAŞVURU YOLU: 3M, kendisine yapılan yazılı bildirim sonrasında işçilik veya malzeme açısından fabrika kusuruna sahip olduğunu belirlediği herhangi bir ürünü onarabilir veya yenisiyle değiştirebilir. 3M, garanti iddialarının değerlendirilmesi amacıyla ürünün tesisine iade edilmesini şart koşabilir. Bu garanti; yıpranma, istismar, kötüye kullanım, taşıma sırasında hasar, ürünün bakımının yapılmamasından kaynaklanan ürün hasarını ya da 3M'nin kontrolü dışındaki diğer hasarları kapsamaz. 3M, ürünün durumu ve garanti seçenekleri konusunda yegâne takdir sahibi olacaktır.

  Bu garanti, yalnızca orijinal satın alma işleminin alıcısı için geçerlidir ve 3M'nin düşme koruması ürünleri için geçerli olan yegâne garantidir. Destek için lütfen bölgenizdeki 3M müşteri hizmetleri bölümü ile irtibata geçin.

  SORUMLULUK SINIRLAMASI: 3M, YEREL YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, İLERİ SÜRÜLEN YASAL KURAMA BAKILMAKSIZIN ÜRÜNLE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İLGİLİ OLAN KÂR KAYBINI DA KAPSAYAN, ANCAK BUNUNLA SINIRLI OLMAYAN HİÇBİR DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL VEYA BAĞLI HASARDAN SORUMLU DEĞİLDİR.