• SUV Mat gümüş kaplama filmi cam renklendirme boya koruyucu film

    Aracınızı gururla kişiselleştirin ve koruyun.

    Aracınızı, tarzınıza uyan ve koruma ihtiyacınızı karşılayan özelleştirilmiş seçeneklerle bir üst seviyeye taşıyın. Araç kaplama malzemeleri ile aracınıza yeni bir görünüm kazandırın. 3M kaplama çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için araca tıklayın.

    Aracınızı, tarzınıza uyan ve koruma ihtiyacınızı karşılayan özelleştirilmiş seçeneklerle bir üst seviyeye taşıyın. Araç kaplama malzemeleri ile aracınıza yeni bir görünüm kazandırın. 3M kaplama çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için araca tıklayın.

3M Yetkili Uygulama Merkezleri ile çalışın.
Boya koruma uygulaması sırasında araç kaputuna su püskürten adam

Uygulama ortaklarımız, ürünlerimiz hakkında ileri düzeyde bilgiye sahiptir ve tasarım desteği, tavsiyeler ve ürün uygulamaları sunarlar.

İçinizdeki renkleri dışa vurun.
Spor aracın arka yolcu tarafındaki turuncu kaplama filmi detayı

Yaklaşık 100 renk, doku, son uygulama ve benzersiz grafikler — kendinizi ifade etmeye hazırsanız, çok çeşitli yenilikçi 3M™ Kaplama Filmi seçenekleri aracınızı öne çıkarmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.

Yatırımınızı koruyun.
SUV ön tampon boya koruyucu film detayı

İster şehirler arası yola ister engebeli bir dağ yoluna çıkmaya hazırlanın; 3M™ Boya Koruyucu Film, gittiğiniz her yerde aracınızı dış etkenlerden korumak için tasarlanmıştır.

Konfor, koruma ve stil elde edin.
SUV sürücü tarafı cam renklendirme detayı

Etkileyici görünmek ve hissetmek isteyenler için, 3M™ Cam Renklendirme ürünlerimiz sizi UV koruması, ısı azaltma, artırılmış güvenlik ve daha az parlama ile güvence altına alır.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde eşleştirin.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç yenilikçi araç filmi ile, sadece bir adet seçmek zorunda değilsiniz. Özelleştirme ve koruma amaçlı araba kaplama seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.


Araç kişiselleştirme uygulamaları

Araçlar için 3M film kaplamalarına göz atın, camlarınıza renklendirme uygulayın veya orijinal araç boyasını korumak için en iyi çözümü seçin.

Deneyimli Uygulama Merkezleri bulun

Araç kaplama hassas ve karmaşık bir süreçtir.

3M Onaylı Uygulama Merkezleri, uzmanlardan oluşan küresel bir ağdır. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre uygulayacak bilgi ve beceriye sahiptirler.


Bir araç kaplaması üzerinde çalışan 2 uygulamacıyı gösteren afiş
Araba filminizi üst seviyeye taşıyın.

Videoyu izleyin

Boya koruyucu film uygulanan aracın önünde diz çökmüş adam
Sıra dışı bir uygulama için uzmanlarla iş birliği yapın.

SİZE YAKIN BİR UYGULAMA MERKEZİ BULUN


Araç kişiselleştirme uygulamaları desteği

Bir araca uygulanmış boya koruyucu film ve cam renklendirme
SSS'ler

Konu araç kişiselleştirme olduğunda Sıkça Sorulan Sorular sayfamız, uygulama, maliyetler, garanti, temizlik ve bakım ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını sunar.

ARAÇ KİŞİSELLEŞTİRME SSS BÖLÜMÜNÜ OKUYUN
Otomobilinizi kişiselleştirme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.

  • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Gönder

Özür dileriz.

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin

Teşekkür ederiz.

Formunuz başarıyla gönderildi