Parlak turuncu bir coupe afişi

Stil ve koruma sunan otomotiv filmlerini keşfedin.

İster parlak ve cesur, ister şık ve gösterişli tasarımları tercih edin, tasarımınızı tamamlayan ve koruma ihtiyaçlarınızı karşılayan farklı kaplama kombinasyonları arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Ne istediğinizi zaten biliyor musunuz?
3M Onaylı Uygulama Merkezleri, benzersiz vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olabilir.

 • Kapısı açık şekilde şarj olan kırmızı elektrikli aracın yanında telefonla konuşan adam

  Maksimalist

  En son teknolojiye, en yeni trendlere ilgi duyuyorsunuz ve hayalinizdeki otomobil üst düzey bir elektrikli araç. Şık, renkli bir araç folyo kaplama tasarımının yanı sıra hem içeride hem de dışarıda ek korumaya değer veriyorsunuz.

  Önerimiz:

  Tam uygulamalı Scotchgard™ Boya Koruyucu Film Pro Serisi Parlak, açıkta kalan her boyalı yüzeyi kaplar ve aracınızın tamamı için benzersiz koruma sağlar.

  3M™ Araç Cam Filmi Crystalline Serisi aracınızın görünümünü değiştirmeden birçok koyu renkli filmden daha fazla ısıyı geri yansıtır.

  Kısmi 3M™ Kaplama Filmi stil ve zarafet içeren bir dokunuş katar, krom detayları kaplayarak aracınızı diğerlerinden farklı kılar.

  Maliyet: $$$

 • Gölün yanında dayanıklı bir cip kaputunda tek ayak üzerinde dengede duran kadın

  Maceracı

  • Arkadaşlarınızla veya ailenizle yolculuğa çıkmayı seven bir maceraperestsiniz. Ancak aracınızın tüm bu yolculuklar sonucunda yıpranabileceğini biliyorsunuz.

  • Önerimiz:

  • Scotchgard™ Boya Koruyucu Film Pro Serisi Parlak tam ön kaplama, aracınızı dış etkenlerden korur ve yola endişe duymadan çıkmanızı sağlar. Çoğu tam ön kaplama işlemi kapsamında tam kaput, çamurluklar, tampon, ayna arkalıkları, kapı kenarı korumaları, bagaj kenarı ve kapı kolları bulunur.

  • Kısmi 3M™ Kaplama Filmi siyah mat kaput veya tavan kaplaması ile maceracı tarzınıza katkıda bulunur.

  • Maliyet: $$

 • Garaj yolunda şarj olan siyah aracın yanında oğluyla oynayan adam

  Pratiklik Odaklı Koruyucu

  Sizi bir yerden başka bir yere götürmesi için güvendiğiniz makul bir araç kullanıyorsunuz. Aracınızı ve yatırımınızı korumak sizi memnun ediyor ancak gösterişli bir şey aramıyorsunuz.

  Önerimiz:

  Scotchgard™ Boya Koruyucu Pro Serisi kullanılarak uygulanacak kısmi kaplama, aracınızın kaput, çamurluklar ve yan aynalar gibi savunmasız alanları için görünmez koruma sunar.

  3M™ Araç Cam Filmi Obsidian Serisi eşyalarınızı korumaya yardımcı olmak üzere pencereleriniz için koyu renklendirme sağlar.

  3M™ Kaplama Filmi vurguları, kişiliğinizi ortaya koyan seçkin bir görünüm katar.

  Maliyet: $


Aracın ön kaputu üzerine kaplamama filmi gerdiren uygulayıcı

Bir 3M Onaylı Uygulama Merkezinden fiyat teklifi alın.

3M kişisel otomobil çözümleri, çeşitli fiyat noktalarında ve yapılandırmalarda sunulmaktadır. Vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olmaları için güvenilir 3M Onaylı Uygulama Merkezlerimizle iletişime geçin.

SİZE YAKIN BİR UYGULAMA MERKEZİ BULUN
 • Spor aracın iç yolcu tarafı camına cam renklendirme filmi takan kadın
  Aracınızı bilimle kaplayın

  Yenilik alanında bir lider olarak 3M, sahip olduğu 100 yıllık yapıştırıcı teknolojisi deneyimiyle aracınız için kalıcı, kaliteli otomobil filmleri üretmektedir. Ayrıca araç camı renklendirme alanında 1966 yılında aldığımız ilk güneş kontrol cam filmi patentimizden bu güne bizi geliştiren, 55 yılı aşkın deneyime sahibiz.

 • İki araçta cam renklendirme filmi
  Araba tutkunlarının güveniyle

  Kalite, güvenilirlik ve olağanüstü hizmet. Bunlar, 3M'in Ferrari Club of America ve Tesla Motors Club'ın resmi otomotiv filmi sağlayıcısı olmasının nedenleri arasındadır.

Restyling studio
Vizyonunuzu hayata geçirin.

Restyling Studio aracıyla kendi tasarımınızı oluşturmak üzere farklı renkler, kaplama seçenekleri ve son uygulamalar arasından tercihinizi yapın.

RESTYLING STUDIO'YU BAŞLATIN (UK, ENGLISH)

Otomobilinizi kişiselleştirme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.