cam renklendirme uygulaması yapan kadın

Aracınızı kişiselleştirmeyi işin uzmanına bırakın.

3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri, 3M araç kişiselleştirme ürünlerini sizin ihtiyaçlarınıza uygun şekilde uygulamak için gereken beceriye sahiptir.

Yüksek standartlarımıza göre zorlu testlere tabi tutulan 3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri, araç kişiselleştirme uzmanlarından oluşan dünya çapındaki ağımızın üyeleridir. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini sizin ihtiyaçlarınıza ve beklediğiniz standarda uygun şekilde hazırlayıp uygulamak için gereken yeteneğe ve birikime sahiptir.

Sertifika almak için hem yazılı hem uygulamalı zorlu bir test yapılır. Bu sayede 3M Sertifikalı Uygulama Merkezlerinin profesyonel bir iş çıkaracağına güvenebilirsiniz. Teknik becerilerine ve birikimine göre seçilen tüm sertifikalı kaplama uzmanlarımız, göz alıcı araç kaplamalarını yüksek kalite standartlarıyla uygulama işini severek yapar.

  • boya koruma filmi uygulayan adam

    Araç kaplaması yaptırırken dikkate alınacaklar

    • Tecrübe: Ağımızda yer alan deneyimli uygulama uzmanları 3M Araç Kişiselleştirme çözümlerini yüksek kalitede hizmet ve profesyonellikle sunmaya özen gösterir. Araç stili uzmanı seçmeden önce şirketin mesleki sertifikalarını araştırın ve tamamladıkları projelerin fotoğraflarını gözden geçirin.
    • Ortam: İşlemin yapılacağı tesisin tertemiz olması şarttır. Atölyenin temiz olması, kaplamanın altında kir görünmesi gibi sorunları ortadan kaldırmakla birlikte daha büyük parçacıkların filmde delik ve yırtık oluşturmasının da önüne geçer.
    • Ekipman: Atölyeye adım attığınızda istediğiniz iş için gereken aletlere sahip olduğunu teyit etmek isteyebilirsiniz. Mükemmel derecede pürüzsüz ve düz bir film uygulaması için gereken bir çekçek, araç kaplamasını bıçak olmadan kesebilecek bıçaksız bant, parmak izi bırakmayı engellemek için kaplama eldiveni ve aracınıza uygulanmadan önce filmi yumuşatmaya yardımcı olacak bir ısı tabancası bunlara örnektir.
boya koruma filmi uygulayan adam

3M Sertifikalı Uygulama Merkezi Bul

YAKIN SERTİFİKALI UYGULAMA MERKEZİ BUL

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözüm ve ürünlerimiz hakkında diğer sorularınız için
bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizden haber almayı çok isteriz.