Araç Cam Filmi Simülatörü

Ne istediğinizi zaten biliyor musunuz?
3M Sertifikalı Uygulama Merkezlerimiz, benzersiz vizyonumuzu hayata geçirmenize yardımcı olabilir.

Crystalline

Birinci sınıf görünümle birlikte yüksek teknoloji, üstün netlik ve performansta en iyisini arıyorsanız patentli, çok katmanlı ve 200'den fazla katmanı Post-it® Notundan daha ince bir filmde bir araya getiren optik film teknolojisine sahip 3M™ Crystalline Araç Cam Filmleri tam size göre. Şeffaf bir filmin aracın görünümünde değişime yol açmadan koyu filmlere göre daha fazla ısı engelleyebilmesi bu teknoloji sayesinde mümkündür.

Crystalline Araç Cam Filmleri hakkında daha fazla bilgi edinin


Colour Stable

Daha azıyla yetinmeyin! 3M Colour Stable'ın görünümü, fabrikada renklendirilmiş camlara rakiptir, asla mora dönmez ve sinyal müdahalesine yol açmadan yüksek ısı önleme sunar! 3M'in devrim niteliğindeki nano karbon polyesteri inanılmaz bir görünümün yanı sıra muhteşem renk istikrarına sahiptir.

Colour Stable Araç Cam Filmleri hakkında daha fazla bilgi edinin


Obsidian

3M™ Obsidian Serisinde 3M'in Patentli İnfüze teknolojisi bulunduğundan birçok boyalı filme kıyasla daha yüksek dayanıklılık, renk koruması ve solma direncine sahiptir. Obsidian ayrıca güçlü ısı önleme, düşük yansıma ve morötesi (UV) ışınlarına karşı koruma sağladığından hem havalı hem de serin bir deneyim elde etmenize yardımcı olur.

Obsidian Otomotiv Cam Filmi


Cam filmi hakkında sıkça sorulan sorular

Araç kişiselleştirmeyle ilgili tüm SSS'leri görüntüleyin