Metalik renkli kaplama filmi uygulanmış araç

Kişiselleştirilmiş araç kaplama uygulamaları.

3M araç kaplama çözümleriyle kalabalığın içinde öne çıkın.

Tahmini bir maliyete ulaşın.

Maliyet, aracınızın markasına ve modeline, stil seçeneklerine ve uygulama merkezi fiyatlarına bağlı olarak değişir. Fiyat teklifi almak için yakınınızdaki bir 3M Onaylı Uygulama Merkezi ile iletişime geçin.


Metalik renkli kaplama filmi uygulanmış araç
İlgi odağı olmaya alışın.

Vinil kaplamalar: Aracınızı kaplayabiliyorsanız neden boyayasınız?

3M vinil kaplamalar, geleneksel araç yeniden boyatma işlemlerine göre aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok avantaj sağlar:

 • Sınırsız kişiselleştirme

  Yaklaşık 100 renk, doku ve finisaj arasından tarzınıza göre seçim yapın.

 • Hızlı ve kolay

  Eksiksiz bir araç kaplama işlemi sadece 2-3 gün sürer, daha küçük vurgularsa saatler içinde yapılabilir.

 • Eski haline döndürülebilir

  İstediğiniz zaman değiştirin veya sorunsuzca çıkarın.

 • Kalite

  3M çözümleri en yüksek kaliteye sahiptir ve üst düzey garantinin yanında 3M Onaylı Uygulama Merkezleri ağına erişim ile birlikte sunulur.

 • Ekstra koruma

  Kaplamalar, orijinal boyayı günlük yıpranmalara ve hafif aşınmalara karşı korumak için kullanılabilir. Orijinal boyayı korumak istiyorsanız, boya koruma ürünlerimize göz atın.

 • Garanti

  3M tarafından, dikey uygulamalar için 8 yıla kadar ve yatay uygulamalar için 3 yıla kadar (ülkeye göre değişiklik gösterir) desteklenir.


Araba filmi ile aracınızın tarzını yenileyin

 • Tam araba filmi
  Tam araba filmi

  Aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla vinil kaplama seçeneğiyle aracınızın rengini yeni ve heyecan verici hale getirin!

 • Kısmi araba filmi
  Kısmi araba filmi

  Bir otomobilin siluetine detay ve derinlik katan klasik kaplamalardan, hız ve heyecan duygusu katan yarış çizgilerine kadar, vinil filmler sıklıkla otomobillerin kendisi kadar ikoniktir.

 • Basılı otomobil grafik uygulaması
  Basılı otomobil grafik uygulaması

  Özel bir şey mi arıyorsunuz? 3M grafik filmleri, ihtiyaçlarınıza uygun benzersiz bir görünüm elde etmenin mükemmel bir yoludur. Beğendiğiniz herhangi bir grafiği alın ve aracınıza unutulmayacak bir görünüm verin!

Deneyimli araba filmi uygulayıcıları bulun

Araç kaplama hassas ve karmaşık bir süreçtir.

3M Onaylı Uygulama Merkezleri, uzmanlardan oluşan küresel bir ağdır. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre uygulayacak bilgi ve beceriye sahiptirler.


İlham verecek renkler.
İlham verecek renkler.

Parlak ve cesur tonlardan zarif ve şık görünümlere kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 100 renk sunuyoruz. Kişiliğinizi ortaya koyan rengi, finisajı ve dokuyu bulun.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN (PDF, 143 MB)
Vizyonunuzu hayata geçirin.

Vizyonunuzu hayata geçirin.

Restyling Studio aracıyla kendi tasarımınızı oluşturmak üzere farklı renkler, kaplama seçenekleri ve son uygulamalar arasından tercihinizi yapın.

RESTYLING STUDIO'YU BAŞLATIN (UK, ENGLISH)

3M™ Kaplama Filmi Araç Sahibi Garantisi

3M, 3M™ Kaplama Filmi Serisi 2080'i optimum performans ve dayanıklılık için tasarlar, formüle eder ve üretir. 3M'in kalite taahhüdü, sağladığımız garanti kapsamının temelidir. Kaplamanızın boyutuna ve grafiklerinizin uygulandığı yüzeyin dikey olmasına (ör. kapı paneli) veya dikey olmamasına (ör. kaput, tavan) bağlı olarak, dış unsurlara maruz kalma durumu garantinizin süresini etkileyebilir. Ayrıntılar için aşağıdaki tabloya bakın.

3M, filmin aşağıdaki tabloda belirtilen özellikler dahil olmak üzere malzeme ve üretim kusurları içermeyeceğini garanti eder. Tüm ayrıntılar için garanti kartına bakın.
 


Size kalitenin güvenini sunan 3M araç kaplama ürünleri

 • Bu son derece uyumlu vinil araba filmi, size birçok seçenek sağlamak üzere 100'den fazla finisaj seçeneğiyle sunulur ve 8 yıllık garantimizle desteklenir.

 • Kesme bandı kullanan adam
  3M™ Kesme Bantları

  Bu gelişmiş kesme bandı seti, vinilin bıçak olmadan hassas ve verimli bir şekilde kesilmesini sağlar ve temiz bir hat oluşturarak hiçbir yüzey hasarı bırakmaz.

 • Aklınızda belirli bir tasarım mı var? Üst düzey baskı çözümlerimizle, istediğiniz her grafik tasarımı türünün tek örneği olan özel araba filmlerine dönüştürün!


Araç kaplama hakkında sık sorulan sorular

Tüm araç kişiselleştirme SSS'lerini görüntüleyin

Otomobilinizi kişiselleştirme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.