Araç kaportası kaplama uygulaması

Araç kaplamasının maliyeti nedir?

SERTİFİKALI UYGULAMA MERKEZİ BUL
 • Araç kaplama hem eşsiz ve özel hem de güzel bir eser ortaya çıkarmak içindir. Hiçbir araç kaplaması aynı değildir. Bu yüzden "araç kaplamasının maliyeti nedir?" sorusunun yanıtı kolay değildir. Araç kaplamasının fiyatı öncelikle araca ve kullanmak istediğiniz kaplama filmine bağlıdır. Ancak yüksek kaliteli ve profesyonel araç kaplamalarında standart bir fiyat etiketinden bahsedemeyiz. Sanat eseri sipariş etmek gibi düşünebilirsiniz. Fiyat aralığı talebe bağlı olarak büyük değişiklik gösterebilir.

  Araç kaplaması maliyeti 1.800 $ ile 5.000 $ arasında olabilir.

  Tipik araç kaplamaları 1.800 $ ila 5.000 $ tutarken projenin karmaşıklık seviyesine ve kaplamayı uygulayanın kendi fiyatlandırmasına göre değişebilir.

  Araç kaplamaya ayırdığınız bütçe 1.000 $ ile 1.500 $ arasındaysa çoğu zaman kapı kolu, ayna ve hatta tampon ve çamur eşiğini kaplamayarak bu fiyat aralığına indirmek mümkündür. Ancak bu fiyatta en yüksek kaliteyi beklemek doğru olmaz. Kaplama filmi normal bir şekilde kesilip gövde kenarlarına doğru katlanır. Araç her ne kadar ilk bakışta farklı görünse de yakından bakıldığında işler değişir. Bu fiyat aralığındaki film kaplamanın dayanıklılığı ve raf ömrü de sınırlı olur.

  Araç kaplamasına 2.500 $ ila 5.000 $ gibi bir bütçe ayırdığınızda en üst seviyeye geçersiniz. Bu noktada ayrıntılara muntazam özen gösterilen, en yüksek standartta araç kaplaması elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

  Orta seviyede bir kaplama arıyorsanız 2.000 $ gibi bir bütçeyle epey iyi bir araç kaplaması yaptırabilirsiniz.

  Çoğu zaman araç kaplamasının maliyeti bu orta ile üst rakamlar arasında olur. 1.800 $ başlangıç fiyatına ek, araç ve kullanılan kaplama filmine bağlı olarak 200 $ ila 300 $ gibi ekstra seçeneklerle son derece iyi kaplanmış bir araç elde edersiniz. Potansiyel araç kaplama maliyetine çoğu zaman malzeme, tesis kiralama, yüzey hazırlama ve işçilik dahildir. Tamamlanan araç size teslim edilmeden önce katı bir kalite değerlendirmesi ve son bir temizlik yapılır.

  İpucu: Herhangi bir karara varmadan önce araç kaplama uzmanınızla konuşun. Uzmanınız size tavsiyeler sunabilir, özel ihtiyaçlarınız ve arzu ettiğiniz sonuçlara uygun bir fiyat teklifi verebilir.

  Araç kaplaması yaptırdıktan sonra bakım maliyetleri nelerdir?

  Araç kaplama filmine araç boyasıyla aynı özen gösterilmelidir. Kir araca yapışabileceğinden düzenli temizliğin önemi büyüktür. Fırçasız oto yıkamalara (sıcak cilasız) düzenli olarak girmenizi veya elle dikkatlice yıkama yapmanızı öneririz.

  Mat ve dokulu kaplama filmlerinde sertlik ve yapı nedeniyle ince tozlar daha kolay yerleşebileceğinden parlak yüzeylere kıyasla daha çok bakım gerekir. Bu yüzeylerin temizliği aynı zamanda daha uzun sürer. 3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri ek ücret karşılığında size özel temizlik malzemesi temin edebilir.


Vizyonunuzu hayata geçirin.

Vizyonunuzu hayata geçirin.

Restyling Studio aracıyla farklı renkler, kaplama seçenekleri ve son uygulamalar arasından tercihinizi yaparak kendi tasarımınızı oluşturun.

RESTYLING STUDIO'YU BAŞLAT (UK, ENGLISH)

Deneyimli araç kaplama uygulama merkezleri bulun.

Araç kaplama hassas ve karmaşık bir süreçtir.

3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri, uzmanlardan oluşan küresel bir ağdır. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre uygulayacak bilgi ve beceriye sahiptir.


Klavyede yazan el gösteren hero banner

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN