Boya koruma filmi uygulayan adam

Boya koruma filmi taktırmak neden gerekli?

SERTİFİKALI UYGULAMA MERKEZİ BUL
 • Boya koruma filmi, boyanızı taş çarpma izi, aşınma ve çevreye bağlı hasarlardan korumanın son derece etkili bir yoludur. Aracın görünümünde değişikliğe yol açmayan koruyucu bir duvar görevi görerek aracınızın yeni görünümünü korur.

  Boya koruma filmi taktırmak için en doğru zaman nedir?

  Aracı satın aldıktan sonra ilk fırsatta. İdeal olarak ilk haftalarda ya da fazla hasar oluşmadan ilk fırsatta. Önlemek, düzeltmekten daha iyidir. Bu yüzden ne kadar erken olursa o kadar iyidir!

  Boya koruma filmi nasıl oturtulur?

  Tüm boya koruma filmlerimiz onaylı 3M Sertifikalı Uygulama Merkezlerimizce takılır. Bu kişiler 3M filmleri ve uygulama teknikleri konusunda özel eğitimli olup kaplamanızda baloncuk veya sorunlu kenar gibi hataların bulunmamasını ve kaplamanızın güzel görünmesini sağlar. Uzman uygulama merkezlerimizce takılan kaplamalarımız 3M'in kapsamlı garantisiyle sunulur.

  Uygulamadan önce ne yapmam gerekir?

  Araç veya motosiklet görece temiz olduğu sürece hiçbir şey. Sertifikalı uygulama merkezi yüzeyi temizleyip uygulamaya hazır hale getireceğinden başka bir işleme gerek yoktur.

  Film aracın üzerinde mi kesilir?

  Uygulama merkezleri çoğu zaman daha önce kesilmiş desen tasarımlarından yararlanır. Bu desenler daha sonra uygulama merkezine ait tesislerde aracınıza özel modele uyacak şekilde plotter ile kesilir.

  Boya koruma filmi çıkarılabilir mi?

  Boya koruma filmi her ne kadar kalıcı olacak şekilde tasarlansa da aracınızın yüzeyine zarar vermeden çıkarılabilir. 3M, çıkarma işlemi için bir 3M™ Boya Koruma Filmi uygulama merkezini ziyaret etmenizi tavsiye eder.


Vizyonunuzu hayata geçirin.

Vizyonunuzu hayata geçirin.

Restyling Studio aracıyla farklı renkler, kaplama seçenekleri ve son uygulamalar arasından tercihinizi yaparak kendi tasarımınızı oluşturun.

RESTYLING STUDIO'YU BAŞLAT (UK, ENGLISH)

Deneyimli boya koruma filmi uygulama merkezleri bulun.

Boya koruma filmi uygulama işlemi hem hassas hem de karmaşık bir süreçtir.

3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri, uzmanlardan oluşan küresel bir ağdır. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre uygulayacak bilgi ve beceriye sahiptir.


Klavyede yazan el gösteren hero banner

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN