Araç kaportası kaplama uygulaması

Kaplama çıkarılabilir mi?

SERTİFİKALI UYGULAMA MERKEZİ BUL
 • Evet. 3M garanti süresi içinde çıkarıldığında temiz bir şekilde çıkar. Kalıntı bırakırsa kolayca temizlenebilir.

  Çıkarma işlemini kendim yapabilir miyim? İzi kalır mı?

  Evet çıkarabilirsiniz ama bir uzmanın çıkarması tavsiye edilir. Isıtıldığında daha kolay çıkar ve yüzeyde kalıntı bırakmaz.

  Boyayı kaldırır mı?

  Kaplama uygulamasında boya orijinal ise hasar görmez. Ancak yeniden püskürtülen ve yeterince kürlenmemiş boyaların zarar görme olasılığı daha yüksek olduğundan uygulama merkezine yapılan boya işlemleriyle ilgili danışın.

  Kaplamam ne kadar dayanır?

  Kaplamanız doğru biçimde uygulanıp bakımı yapıldığında dikey uygulamada 8 yıla, yatay uygulamada (dikey olmayanlarda) 3 yıla kadar kabul edilebilir görüntüde kalacağı garantilidir. Basılı grafik kaplamalarda ise garanti, kullanılan yazıcı ve mürekkebe bağlı olarak 8 yıla kadardır. Uygulama merkezinize sorarak hangi ürünleri kullandıklarını ve ilgili garanti süresini öğrenebilirsiniz.

  Kaplamam her hava koşuluna dayanır mı?

  Evet. Kaplama malzemelerimiz dış etkenlere dayanacak şekilde üretilip test edilir. Kaplamanızın görünümünü ve ömrünü korumaya yardımcı olmak için aracınızı mümkün olduğunda iç mekanda tutmaya özen gösterebilir ve düzenli, kapsamlı temizlik yapabilirsiniz.


Vizyonunuzu hayata geçirin.

Vizyonunuzu hayata geçirin.

Restyling Studio aracıyla farklı renkler, kaplama seçenekleri ve son uygulamalar arasından tercihinizi yaparak kendi tasarımınızı oluşturun.

RESTYLING STUDIO'YU BAŞLAT (UK, ENGLISH)

Deneyimli araç kaplama uygulama merkezleri bulun.

Araç kaplama hassas ve karmaşık bir süreçtir.

3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri, uzmanlardan oluşan küresel bir ağdır. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre uygulayacak bilgi ve beceriye sahiptir.


Klavyede yazan el gösteren hero banner

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN