Araç kaportası kaplama uygulaması

Araç kaplamasını kendim uygulayabilir miyim?

SERTİFİKALI UYGULAMA MERKEZİ BUL
 • Her ne kadar mümkün olsa da kaplamanın kalite, görünüm ve dayanıklılığının beklentilerinize uygun olması için sertifikalı ve profesyonel bir uygulama merkeziyle çalışmanızı tavsiye ederiz. Kaplamayı kendiniz takarken hata yapma olasılığınız çok yüksektir ve bu durum kapsamlı garantimiz dışındadır.

  Kaplamaları kendiniz uygulamak için gereken beceri ve nitelikleri edinmek istiyorsanız 3M Sertifikalı Uygulama Merkezi olma kılavuzumuzu inceleyebilirsiniz.

  Hangi araç grafik uygulamaları mevcut?

  Her metin veya tasarımın baskısını alabileceğiniz gibi düz renkli bir film kullanıp belirli bir şekilde kesebilirsiniz. Hatta her iki işlemi de yapabilirsiniz! 3M Sertifikalı Uygulama Merkezlerimiz kendi özgün tasarımınızı oluşturmanıza yardımcı olup sizin yerinize uygulayabilir.

  Uygulama kim tarafından, nerede yapılır?

  3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri ağımız sizin için kaliteli bir uygulama yapabilir. Ülke çapına profesyonellerden oluşan ağımız 3M araç kaplama ürünlerini beklentilerinizi tam olarak karşılayacak şekilde hazırlayıp uygulamak için gereken beceri ve birikime sahiptir. En iyi iş uygulamaları, teknik beceri ve birikimine göre seçilen tüm 3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri kaliteli, göz alıcı ve zamana meydan okuyan araç kaplamaları sunmaktan keyif alır. Arama aracımızdan yararlanarak size en yakın uygulama merkezini bulun.

  Aracımın tamamını değil yalnızca bir bölümünü kaplatabilir miyim?

  Evet, en benzersiz ve ilginç kaplamaların bazıları sadece tavan, kaput, yan ayna veya ön ızgarada ince detaylar içerir. Tam kaplama masrafı altına girmeden aracınıza kişisel bir dokunuş katabileceğiniz harika bir uygulamadır.

  Film, aracımın boyasına zarar verir mi?

  Garanti süresi içinde kaplamaların sökülmesi durumunda herhangi bir hasar oluşması çok olası değildir. 3M araç kaplama filmlerinin otomotiv sektöründe sıkça kullanılan boyama sistemlerinin çoğuyla uyumluluğu test edilmiştir. Onlarca yıllık deneyimimize dayanarak yapışkanlarımızın tipik olarak boyayla kimyasal tepkimeye girmediğini söyleyebiliriz.

  Ancak hatalı yapılan tamir boyaları araç gövdesine sağlam tutunmadığından çıkarma işlemi sırasında filmle birlikte bir miktar kalkabilir.

  Baskılı kaplamalar hangi malzemeden üretilir?

  3M araç kaplamaları özellikle dijital mürekkep püskürtmeli (inkjet) yazıcılarla bastırılmak için özel olarak tasarlanan yazdırılabilir grafik filmlerden yapılır. Baskısı yapılan filmlerin tercihinize göre parlak veya mat olan bir laminasyon katmanıyla korunması gerekir.

  Baskılı kaplamanın rengi ekranda gördüğümle aynı olur mu?

  Genellikle ayırt edebileceğiniz bir fark yoktur. Monitör ve monitör ayarlarındaki çeşitlilik nedeniyle ekranınızda gördüğünüz renklerin doğruluğunu garanti edemeyiz.

  Uygulama ne kadar sürer?

  Çoğu durumda tam araç kaplama uygulaması yaklaşık bir gün sürer. Ancak filmin araca doğru biçimde yapışmasını sağlamak için aracı bir gün daha atölyede bırakmanız tavsiye edilir. Kısmi kaplama istiyorsanız çok daha az zaman gerekir. Talebinizi ilettikten sonra uygulama merkezi size kaplama işlemi için gereken süre hakkında bilgi verir.

  SSS ana sayfasına dön


Vizyonunuzu hayata geçirin.

Vizyonunuzu hayata geçirin.

Restyling Studio aracıyla farklı renkler, kaplama seçenekleri ve son uygulamalar arasından tercihinizi yaparak kendi tasarımınızı oluşturun.

RESTYLING STUDIO'YU BAŞLAT (UK, ENGLISH)

Deneyimli araç kaplama uygulama merkezleri bulun.

Araç kaplama hassas ve karmaşık bir süreçtir.

3M Sertifikalı Uygulama Merkezleri, uzmanlardan oluşan küresel bir ağdır. 3M araç kişiselleştirme ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre uygulayacak bilgi ve beceriye sahiptir.


Klavyede yazan el gösteren hero banner

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla sorunuz varsa lütfen iletişime geçin. Sizden haber almayı çok isteriz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN