Eşit Fırsat İşveren Bilgileri

3M’de fikirlerin özgürce paylaşıldığı, merak uyandırıcı, işbirliğine dayalı bir ortamda çalışmaktayız. Müşteri problemlerini çözmek için buradan coğrafyaları, kültürleri ve piyasaları buradan aşıyoruz. Burası açık iletişimin, yaratıcılığın ve keşfin teşvik edildiği bir yer.

  • 3M, sunduğu ayrımcılıktan ve tacizden arındırılmış, saygılı iş ortamıyla çeşitliliğe ve kapsayıcılığa gönülden bağlıdır. Federal Sözleşme Uyum Programları (OFCCP)’nin nsanları ırkları, derilerinin rengi, dinleri, cinsiyetleri, etnik kökenleri, yaşları, engellilikleri, gazilik statüleri, hamilelikleri, cinsel yönelimleri, cinsel kimlikleri veya ifadeleri, medeni halleri, yurttaşlık statüleri, sosyal yardım statüleri, maaş bildirim veya pazarlıkları veya herhangi başka bir korumalı durumuna bakılmaksızın yalnızca becerileri üzerinden işe alma ve değerlendirme politikasına imza atmış bulunmaktayız. Federal hukuk kapsamında yer alan işe alımda ayrımcılıktan koruma hakkında daha fazla bilgi için dosyalarını indirip, inceleyebilirsiniz. EEO kaynakları -- EEO Yasadır (PDF, 682.70 KB), EEO, Kanun - Ektir (PDF, 138.35 KB) and Şeffaflık Ayrımcılığa Karşı Hüküm Yükleme (PDF, 94.16 KB).

    Postalama gerektiren eyalete/şehre-özel kanunlar için bkz. (PDF, 560.74 KB)

    Çalışanlarımıza ve yenilikçi başarılarına olan sadakatimiz bizlere sınırsız büyüme olanakları sağlıyor.

    3M’de çalışmak için başvurmak istiyor ve özel bir yardım almanız gerekiyor veya ilanı yapılmış bir pozisyona başvuru noktasında engellilik durumu için kolaylıkta bulunulmasını istiyorsanız numaralı +90 216 538 0777 telefondan İnsan Kaynakları departmanımızla temasa geçebilirsiniz.