Yapıştırma & Kurulum Endüstri Hikâyeleri

Yapıştırma ve bağlama noktasında farklı malzeme ve ürünler doğal olarak farklı yaklaşımlar gerektirirler. Pek çok farklı endüstri alanından profesyonellerin bantlarımız ve yapıştırıcılarımızı kullanarak nasıl hem uzun ömürlü yapışmalar elde ettiklerini, hem de maliyetlerini düşürüp, verimliliklerini arttırdıklarını öğrenin.

Uzun ömürlü bir yapışmanın üretiminiz için ne mana ifade ettiğini bilmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için yapıştırma ve kurulum uzmanlarımızla irtibata geçin.

 

  • Farklı malzemeler. Çok-malzemeli yapıştırma. Yapışması-güç yüzeyler. Plastiklerden metale, kompzitlerden köpüğe 3M, yenilikçi yapıştırıcı ve bant çözümleriyle farklı malzemeleri yapıştırmada yaşanabilecek güçlüklerin üstesinden gelecek çözümler sunar.

  • Her geçen gün daha fazla yakıt tasarrufu gerektiren mevzuatlar nedeniyle otomobil üreticileri, hafifletme teknolojisi uygulamada önde gelmektedir. 3M ile Automotive Engineering International güçlerini birleştirerek, ağırlık azltma hedeflerine ulaşabilmede üreticilere en etkili biçimde yardımcı olacak teknoloji ve malzemelerin arayışına girmişlerdir.

  • 3M yapıştırıcı ve bantları pek çok lehimleme ve mekanik bağlama uygulamalarından daha üstün performans gösteren hızlı yapıştırma çözümleri sunarken, kullanımları da bir o kadar kolay ve etkilidir. 3M ürünleri, bir yandan üretim miktarlarında artışa yardımcı olurken, bir yandan da imalât maliyetlerini düşürürler.


Bizimle İrtibata Geçin

Bizler yardım için buradayız.

Projeniz için doğru ürünü bulmada yardıma mı ihtiyacınız var? Ürüne, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa, ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, ya da bize ilgili numaralardan ulaşabilirsiniz.