Kapalı  

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.

Sınıfta yetişkin öğrencilere göstermek için bir elektrik bileşeni tutan bir adamın görüntüsü.

Yapıştırma Bilimi

Yapıştırıcıların ve bantların tasarımlarınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için 3M'deki uzmanlardan daha fazla bilgi edinin.

3M UZMANINA SORUN

Yapıştırma basit bir işlemdir; şimdiye kadar herkes bir şeyleri birbirine bantlamış veya yapıştırmıştır. Ancak, yapıştırıcıların neden yapıştığını anlamak, doğru yapıştırıcıları seçmek ve tasarımınızda daha iyi işlenmelerini sağlamak, bilim, mühendislik ve tasarım içeren daha karmaşık bir hikayedir.

Aşağıdaki eğitimi dizisi, yapıştırma bilimi tanımından çok daha fazlasını sağlamak yani yapıştırma bilimini daha iyi anlamak için tasarlanmıştır. İster her şeyi sırayla gözden geçirmek isteyin ister yalnızca ihtiyacınız olan konuları seçin, bu materyali faydalı ve bilgilendirici bulmanızı umuyoruz.


Yapıştırmanın Temelleri

Yapıştırmanın Temelleri

Yüzey Bilimi Kahramanı

Yüzey Bilimi

Yapıştırıcı Bağlantısı Tasarımı

Yapıştırıcı Kimyası

Yapıştırıcı Kimyası