Yapıştırma & Birleştirme Uygulamaları

Yapıştırma & Birleştirme Uygulamaları
Sizi kendine bağlayan kalite ve dayanıklılık.

3M’de her bir birleştirme uygulaması için mükemmel bir ürün bulunur. 

3M UZMANINA SORUN

Vida kullanmaksızın uzun ömürlü bağlantılar kurun

 • Vidalamaya son!
  İşte size performans arttırıcı, kurulumu hızlandırıcı, görünümü estetikleştiren ve her bir yapışmanın zamanın etkilerine dayanacağının güvencesini veren, uzun ömürlü metalsiz bağlama gücü. 3M’in bağlama ve birleştirme çözümleri, piyasaya daha kaliteli ve daha rekabetçi bir ürün sunabilmenize yardımcı olur. 


Uygulama Kategorileri

Çözümler...


 • Maskeleme
  Maskeleme

  Yüzeylerinizi kirden, aşınmadan veya başkaca artıklardan akıllı ve çok çeşitli maskeleme bantlarımızla koruyun. Bandınızı seçin: Kısa veya uzun süreli uygulamaya, solvent türüne, ısı aralığına göre..

 • Çok çeşitli yüzeylere uygun etiketler. Durumu siz belirleyin, etiket çözümünüzde destek olalım. Basılabilir, yüksek ısıya dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, UV ışık dayanımlı....  

  Güvenlik etiketleri, lojistik ve barkod etiketleri, otomotiv etiketleri, alet etiketleri, isim plakaları ve tip etiketleri – seçim sizden, ürün bizden! 

 • Koruma
  Koruma

  Bir yüzey veya malzemenin korunması gerektiğinde, Bant, Film veya diğer ürünlerimizle çözüm sunabiliriz. 

  3M™ Scotchgard™ 1004

   

 • Ambalajlama
  Ambalajlama

  Ambalajlanmasını, sızdırmazlık sağlamasını ve güvenli ve sağlam bir biçimde taşınmasını istediğiniz her ne olursa olsun, çok çeşitli Bant ve Yapıştırıcılarımız size çözüm sunacaklardır. 

 • Siz sanatınızla gurur duyuyorsunuz: Her şeyin mükemmel bir şekilde birbirine uymasına büyük özen gösteriyorsunuz ve baskı makinenizden çıkan her baskı gerçek bir sanat eseri oluyor.

  Kağıt ve baskıda Yapıştırma ve Birleştirme hakkında daha fazla bilgi edinin