1. Türkiye
 2. 3M Üretim
 3. Fleksografik Klişe Montaj Bantları
3M Üretim
Silindirdeki bandı inceleyen bir çalışan
Bilimin Sanatla Buluştuğu Yer

Mükemmelliği hedefliyorsunuz. Yardım etmek istiyoruz.

Fleksografik Klişe Montaj Bantları

Her İşi Görünebileceği En İyi Şekle Getirmek

Sanatınıza önem veriyorsunuz: İşinizi doğru yapma konusunda tutkulusunuz ve baskıdan çıkan her işin bir sanat eseri olduğundan emin olmaya adanmışsınız. Sizi farklı kılan şey, uzmanlığınızın sadece kafanızın içinde değil, aynı zamanda yıpranmış ellerinizin deneyiminde olmasıdır.

Uzmanlık ve deneyim, size fleksografik baskıda, optimum, tutarlı ve verimli kalite sunan klişe montaj ve baskı bandı çözümlerine ihtiyacınız olduğunu söyler.

Her zaman. Her açıdan.


3M UZMANINA SORUN

kapat  

3M Baskı Kalitesi Avantajı ile Sanatı Yüceltin

Kariyerinizi fleksografik baskı sanatına adadınız. Bir tedarikçiden daha fazlasını, çözüm getirebilecek ve daha büyük resme bakmak için size katılabilecek bir ortak istiyorsunuz. 3M fleksografik uzmanları, baskı sürecinin tüm aşamalarında sanata bağlılığınızı onurlandırmanıza yardımcı olacak yollar bulmaya adanmıştır.

 • Klişe Montaj

  Klişe montajı mükemmel olmalıdır: Klişeyi bağlamak ve silindirleri doğru şekilde yapılandırmak için konsantrasyon ve beceri gerektirir. Bunu doğru şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz.

 • Baskı Esnasında

  Baskı işlemi sırasında, siz baskı kalitesini kontrol ederken, aklınızda hep baskı ayarları oluyor. Biz, her baskının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

 • Baskı Sonrası

  Çalışma bittiğinde sökme anı kritik bir andır. Biz, klişe hasarı ve işçi yorgunluğunu azaltmanıza yardımcı olacağız.

Avantajları

 • Bir baskı makinesinden geçen şeffaf ambalaj

  Optimal

  İster nokta üretimini en üst düzeye çıkarmak için düşük yoğunluk ister zemin baskı için yüksek yoğunluk veya aradaki bir şey olsun, her iş için doğru fleksografik banda ihtiyacınız vardır. Elinizdeki işin ihtiyaçlarına en uygun bant yoğunluğunu seçebilmeniz için endüstrideki en geniş bant yoğunluğu yelpazesini sunuyoruz.

  Klişe montaj odasında doğru bant yoğunluğu seçmekten, baskı sonrası sökmeye yardımcı olacak doğru yapıştırıcıyı seçmeye kadar her iş için en uygun özellik kombinasyonunu bulmanıza nasıl yardımcı olacağımızı öğrenin.

 • Fleksografik baskının yanından yürüyen çalışanlar

  Tutarlı

  İki numune aldığınızda aynı görünmelerini istersiniz. Endüstrinin en sıkı ölçüt toleranslarından birini sunuyoruz, böylece fleksografik bandınızın, rulonun başından veya sonundan alındığında, hatta farklı bir rulodan alındığında bile aynı kalınlıkta olduğunu biliyorsunuz.

  Montaj sırasında hava kabarcıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan teknolojilerden sökme sırasında klişe hasarını azaltan yapıştırıcılara kadar tutarlılığı sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Fleksografik bandı silindirden çıkaran bir çalışan

  Verimli

  Hava kabarcıkları ve klişe kalkması, çalışmayı kesintiye uğratan ve verimliliği öldüren düşmanlardır. Fleksografik montaj bantlarımız, makinenizin kesintisiz çalışmaya devam etmesi için hava kabarcığı tahliyesi ve sağlam bir yapışma sunarak yardımcı olabilir.

  İlk seferde doğru montajdan, daha az klişe hasarı ve işçi yorgunluğu için daha az güç gerektiren sökmeye kadar, süreç boyunca kolaylık sağlayan yapıştırıcı ve köpük özellikleriyle verimliliği artırmaya nasıl yardımcı olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

3M™ Fleksografik Klişe Montaj ve Baskı Bantlarını Çalışırken Görün • 3M'in Fleksografik Teknik Derneğinin bir üyesi olduğunu gösteren logo
  FTA

  Özel olarak fleksografik baskı endüstrisine adanmış teknik ekip.


Optimal

İstediğiniz Sonuçlar için Doğru Bandı Bulun

Tüm işe en uygun çözümü seçtiğinizden emin olmak için çok çalışıyorsunuz. Baskı öncesinde, klişeyi monte etmek için doğru fleksografik bant yoğunluğunu belirlemeniz gerekir. Baskı esnasında, forseyi artırmamak için tekrarlanabilir sonuçlara ihtiyacınız vardır. Ve baskı sonrasında sökme işlemi esnasında klişe hasarını en aza indirmeniz gerekir.

3M bilimi yardımcı olabilir. Elinizdeki işin çizgileri ve yarı tonlarına mükemmel uyumu sağlayabilmeniz amacıyla, hava kabarcıklarını neredeyse tamamen ortadan kaldıran 3M™ Comply™ Yapışkan Sistemi ile endüstrinin en geniş bant yoğunluğu yelpazesini sunuyoruz. Ayrıca, çalışma bittiğinde sökmeye yardımcı olmak için farklı yapışma seviyeleri sunuyoruz.

3M Flekso'nun baskı öncesi, baskı esnası ve baskı sonrası adımlarında optimum performansa nasıl yardımcı olduğunu açıklayan flekso baskı sürecinin çizimi

 

 • 1.

  Geniş köpük yoğunluğu yelpazesi, montaj bandı seçiminde ince ayar yapmanızı sağlar.

 • 2.

  Tekrarlanabilir baskı sonuçları, baskı işlemleri sırasında forse ayarı ihtiyacını ortadan kaldırır.

 • 3.

  L ve Pro Serisi ile kolay klişe sökme işlemi, klişe hasarı ve değiştirme maliyetlerini en aza indirir.


Fleksografik Montaj Bandı Yoğunluğunda Dikkate Alınacak Hususlar

Zemin baskı ve keskin çizgiler gerektiğinde sert, yüksek yoğunluklu bir montaj bandı seçin. Nokta kazancının önemli olduğu yarım tonlu işler için daha yumuşak bir bant, üretimi optimize eder. İhtiyaçlarınıza uygun fleksografik bandı bulmak için tercih ettiğiniz yoğunluğu arayın.


Tutarlı

Farklı Koşullar, Aynı Sonuçlar

Ayrıntılar önemlidir ve koşullar değiştikçe nasıl uyum sağlayacağınızı bilirsiniz. Her şeye dikkat edersiniz: baskının hızı, baskı odasının nemi, mürekkep ve kağıdın nasıl performans gösterdiği ve çok daha fazlası. Sonunda, tutarlılık ararsınız: baştan sona, bir çalışmadan diğerine, hatta bir baskı makinesinden diğerine.

3M yardımcı olabilir: tutarlılık sağlayabilmeniz için tutarlılık sağlıyoruz. Endüstrinin en sıkı ölçüt toleranslarından birini sunuyoruz, böylece bugün bir klişe monte etmek için kullandığınız fleksografik bant parçasının yarın kullandığınız parça ile aynı olacağını, hatta altı ay sonra kullandığınız parça ile, farklı rulolardan alınsa bile aynı olacağını bilirsiniz. Yapıştırıcımızdaki mikro kanallar, tutarlı kalite için hava kabarcıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olurken, yapıştırıcı da sökme sırasında güvenilir bir şekilde çalışır, böylece klişeler ve bant kolayca çıkarılır.

3M Flekso'nun baskı öncesi, baskı esnası ve baskı sonrası adımlarında optimum performansa nasıl yardımcı olduğunu açıklayan flekso baskı sürecinin çizimi

 

 • 1.

  3M™ Comply™ hava tahliye teknolojisi, sıfır hava kabarcığı ile bant ve klişe uygulaması sağlar. Baskı hatalarını azaltır ve daha kolay montaj sağlar.

 • 2.

  Performans her seferinde tutarlıdır. Ölçüt toleransı zorlu ayar gereksinimlerini karşılar.

 • 3.

  3M fleksografik bantlarla daha uzun klişe ömrü, temiz çıkarma ve kalıntısız yüzey sağlayabilirsiniz.


Verimli

Ne Kadar Az Drama O Kadar İyi

"Baskıyı durdurun!" müthiş bir dramadır, ama bir verimlilik katilidir. Verimlilik denge ile ilgilidir: Sürekli olarak, kusurlar ortaya çıkmadan mümkün olan en yüksek hızda sorunsuz bir şekilde çalışabileceğiniz o değişken optimum noktaya göre yeniden ayar yaparsınız. Deneyiminiz, baskının doğru çalıştığında nasıl görünmesi ve hissettirmesi gerektiğini söyler, böylece bir şeyler biraz ters gittiğinde bunu fark eder ve sorunu giderebilirsiniz. Ayrıca, işleri devam ettirmek ve çalışmadan sonra klişeleri ve silindirleri depolamak veya bir sonraki çalışmaya hazır hale getirmek için klişe montaj odasında verimliliği en üst düzeye çıkarmanız gerekir.

Uzmanlığımız size yardımcı olabilir. Biz 3M olarak yapıştırıcıları tanıyoruz ve hem silindirlerden klişenin kalkmasını önlemek için güçlü tutuş sağlayan hem de hava kabarcıklarını azaltmaya yardımcı olan 3M™ Comply™ Yapışkan Sistemini sunuyoruz. Her iki özellik de klişeleri yeniden monte etmeye harcanan zamanı azaltır. Baskı çalışmasından sonra bantlarımız, işçi yorgunluğunu ve klişe hasarını azaltmak amacıyla klişelerin daha az kuvvetle sökülmesine olanak tanır.

3M Flekso'nun baskı öncesi, baskı esnası ve baskı sonrası adımlarında optimum performansa nasıl yardımcı olduğunu açıklayan flekso baskı sürecinin çizimi

Metin bulunduran flekso baskı süreci çizimi. "3M flekso üretimin her aşamasında nasıl yardımcı olur – Verimli. Klişe Montaj: Güçlü tutuş verimliliği artırır - baskı silindirinden klişe kalkmasını önler. Baskı Esnasında: 3M™ Comply™ Yapışkan Sistemi, hava kabarcıklarını azaltır böylece daha az yeniden montaj süresi ve duruş sağlar. Baskı Sonrası: Bilgili 3M uygulama mühendisleri ekibinizin verimli kalmasını sağlamak için ihtiyaçlarınızı değerlendirebilir."

 • 1.

  Kuvvetli yapışma verimliliği artırır; klişe kalkmasını önler

 • 2.

  3M™ Comply™ Yapışkan Sistemi, hava kabarcıklarını azaltır böylece daha az yeniden montaj süresi ve duruş sağlar.

 • 3.

  Bilgili 3M uygulama mühendisleri ve satış ekibi, ekibinizin verimli kalmasını sağlamak için ihtiyaçlarınızı değerlendirebilir.


Bizimle İletişime Geçin
Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama açısından tavsiyeye ihtiyacınız varsa veya bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, şu numaradan bizi arayın: +90 216 538 07 77.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama açısından tavsiyeye ihtiyacınız varsa veya bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, şu numaradan bizi arayın: +90 216 538 07 77.